player85
14.06.12,17:40
ahojte :) chcela by som vas poprosit o radu... Aký je váš názor na hroznový cukor, možem nim nahradiť klasický cukor? podarí sa mi s ním schudnúť??? ďakujem za každý pridaný názor ;)
Tweety
14.06.12,15:41
Hroznový cukor okrem iného podporuje chuť do jedla. Nemyslím si, že je na chudnutie.
Stefan2005
14.06.12,16:12
Hroznový cukor je kaloricky rovnako výdatný ako repný cukor, má však nižšiu sladivosť, približne o 20%; ak na to chudnutie budeš vynakladať enormný fyzický výkon, tak možno uvažovať o zámene, ináč asi dosiahneš opačný efekt...
player85
14.06.12,16:30
Ďakujem za odpoveď :) čiže lepšie urobím ak prestanem cukriť úplne :)
pasuliatko
14.06.12,17:33
schudnúť sa ti podarí vtedy keď nebudeš jesť hociaký cukor a veľa pohybu... ;)
K_Vladimír
22.06.12,07:48
Môj názor je, že cukrovinky sú úplne zbytočné jedlo a organizmus len zaťažujú a otravujú. Rozumiem ale, že chuť na sladké existuje a odolať je veľmi ťažké.
Nandrolon
22.06.12,08:04
schudnúť sa ti podarí jedine vtedy, keď tvoj kalorický výdaj bude väčší ako príjem.
Niečo ako strata v účtovníctve :-))
srska
22.06.12,08:12
schudnúť sa ti podarí jedine vtedy, keď tvoj kalorický výdaj bude väčší ako príjem.
Niečo ako strata v účtovníctve :-))si zabil:D
Nandrolon
22.06.12,08:51
ono je mi trochu dosmiechu zo všelijakých "zaručených rád" ale každé jedlo má určité kalórie, či cukor, či klobása, či slanina.
O ničom inom to nie je iba o pomere medzi výdaj/príjem. A chudnúť sa dá aj pitím oleja a jedením slaniny tzv. ketogénna diéta /atkinsonova diéta/, len zasa ide o jedno pomer výdaj/príjem.
Samozrejme chce to trochu času, kalkulačku a sledovať čo jem a ako sa hýbem... Výživové tabuľky sa dajú posťahovať na všetky potraviny, vrátane hotových výrobkov....
osky
22.06.12,17:20
jasne ,hroznovy cukor sa dava i detom aby zacali papat.
ale je iste lepsie pouzit med alebo nejaku zdravu nahradku,ako umele sladidlo ci biely cukor.
myslim ze jedina nekaloricka je stevia,ale ten biely prasok co sa da zohnat,to uz nie je ta prav prirodna stevia....