profikotol
15.06.12,13:06
Myslite ze tento kotol ma u nas konkurenta? Ak ano tak koho ? Dlha doba horenia jednej davky , bez elektrickeho pripojenia
lubko6394
23.10.12,11:30
No konečne sa ozval jeden skutočný vlastník. Ak by to naozaj vydržalo kúriť týždeň, tak by tam asi bolo treba prikladať kvalitné uránové tyče rovno z Ruska.
srska
23.10.12,11:35
No konečne sa ozval jeden skutočný vlastník. Ak by to naozaj vydržalo kúriť týždeň, tak by tam asi bolo treba prikladať kvalitné uránové tyče rovno z Ruska.stačili by aj tie vyhoreté z dlhodobého skladu:D
pavol54
23.10.12,11:40
Nie sme tak bohatí aby sme mohli kupovať lacné veci.
tienik
23.10.12,11:44
tak, ono to je o zakladnej matematike.
Straty objektu pozname, vyhrevnost vyhliadnuteho paliva tiez. A uloha kotla je jednoducha - pokryt tie straty, nic viac nic menej.
Takze nam zostava jedina premenna - mnozstvo toho paliva. A tam to neoklameme, ak na jeden den potrebujeme x kg uhlia, tak na 10 dni potrebujeme 10*x kg uhlia.
Takze pokial ten kotom nema nasypku na 3 furiky (obrazne povedane) tak proste ziadnym zazrakom tych 10 dni horet nedokaze.
TomasHC
23.10.12,12:43
Súhlasím (tradične) s tienikom - bez urážky ku zákazníkom ktorí si ten kotol kúpili - len naivný/hlupák si môže kúpiť niečo, čo popiera elementárne znalosti fyziky. Netreba mať odpromovaný MATFYZ, aby mi bolo jasné, že to nemôže fungovať. Je mi jasné, že každý chce zázraky za 5 korún, ale komu nie je rady, tomu nie je pomoci. Facka od života je najúčinnejšia.
kotle
28.10.12,05:00
Mam tento kotol(stropuva) doma a doposial som tak jednoducho nekuril .Tvrdte si co chcete ale v prvom rade by ste ho mali aspon vidiet .Je to obor s velkou spalovacou komorou ktora sa rovna nasypniku takze sa tam nalozi celkom slusne mnozstvo paliva . Hori z hora smerom nadol nie hlbsie ako 20- 25 cm .Teplota vody v pohode 70 celu dobu horenia co je s drevom u mna priemer 24.Hod. a to nekecam . Nic proti zakaznikom inych kotlov ktore su casto umelo ospevovane a najdu sa medzi nimi aj o mnoho drahsie ale lutujem ich tie doby ten cas ktory musia stravit v kotolniach cista blbost a k tomu este aj tie mnozstva splaovaneho paliva . Ja nelutujem kupil som si ho na zaklade skutocneho obzretia a nelutujem .
day
28.10.12,06:38
zaujimave, zadavatel temy superkotol, dalsi nick kotle spolu 3prispevky a chvalia perpetum mobile
andiablo
28.10.12,09:34
a vždy je ten kotol vyhcválený od užívateľa čerstvo zaregistrovaného s jedným komentom
tienik
28.10.12,16:44
Nie ze by som bol provokater, ale ako tento zazrak vyrobi z dreva viac tepla ako iny - kvalitne spalujuci kotol. Lebo drevo je len drevo, horenie je len +- horenie, tak kde su tie rezervy - pre ktore je lepsi ako iny?