Ficová Dcéra
16.06.12,07:22
Čauko,mám taký problém že ak hrám hru Counter Strike 1.6,tak mi mikrofón z ničoho nič začne lagovať (sekať). Problém je ale v tom že ak som na Skype alebo TeamSpeaku,mikrofón je úplne v pohode.Hráči mi povedali vraj mám lagy ja,teda že mne seká hra,nie mikrofón. Neviete prosím poradiť,čo spraviť preto aby som tie lagy nemala? Skúšala som vymazávať rôzne zbytočné programy a dokonca som musela vymazať aj programy ktoré zbytočné neboli...Díky moc :-)
myshoKE
17.06.12,08:20
A nebude to skôr v pomalšom pripojení? Veď CS 1.6 dnes rozbeháš pomaly aj na telefóne.
misoft
17.06.12,09:23
Čauko,mám taký problém že ak hrám hru Counter Strike 1.6,tak mi mikrofón z ničoho nič začne lagovať (sekať). Problém je ale v tom že ak som na Skype alebo TeamSpeaku,mikrofón je úplne v pohode.Hráči mi povedali vraj mám lagy ja,teda že mne seká hra,nie mikrofón. Neviete prosím poradiť,čo spraviť preto aby som tie lagy nemala? Skúšala som vymazávať rôzne zbytočné programy a dokonca som musela vymazať aj programy ktoré zbytočné neboli...Díky moc :-)
Pokiaľ idete po sieti - každá aplikácia si zoberie svoj diel. Pretože pri hraní CS potrebuješ dobrý ping - hra si zoberie podstatnú časť a na spojenie p2p cez mikrofón ostane zvyšok - preto "laguje" mikrofón. No v prípade, že hráte a zároveň komunikujete, je dátový prenos podstatne vyšší, že rýchlosť tvojho pripojenia to jednoducho nezvláda.
BTW: zatiaľ nevieme nič o rýchlosti a type pripojenia, o "strojovni" (aj to môže byť príčinou - "strojovňa" jednoducho nestíha).