Frando
16.06.12,13:04
Chcem sa opytat ci nema niekto podobnu skusenost ako ja. Bol som vinnikom autonehody, vyska skody nepresahovala 4000€ tak sme neprivolali policiu a spisali sme spravu o nehode. Bol vikend. Po prichode domov som zistil ze som nevyplatil poistku kedze sa to stalo nedopatrenim a nie umyselne neprisla este ani upomienka ktora by mi to pripomenula a hned by som reagoval poistovna so mnou nemala nikdy problemi ani co sa tyka platenia ani nehody. V pondelok som isiel vyplatit posistku a ohlasil som aj skodovu udalost. No vcera mi prisiel papier od poistovne ze sa nehoda stala v case ked som bol omeskany s platbou a mam zaplatit skodu ktora dosiahla vysku 1600€ no, ze poistovna mi platbu zmensuje na 20% co je nejakych 340€. Chcem sa opytat ci sa neda s poistovnou dohodnut na odpusteni tohoto poplatku alebo na jeho dalsom znizeni kedze nie som momentalne v dobrej ekonomickej situacii. Za rady Vam vopred dakujem.
globalpartner
16.06.12,11:33
Dobrý deň,

právny nárok na to nemáte, ale samozrejme listom o to môžete požiadať s dôrazom na doposial bezproblémový priebeh poistenia ako aj dobrú platobnú disciplínu.
Je na zvážení poisťovne či Vám vyhovie.