Zobi
18.06.12,10:40
Ahojte, už 8 mesiacov ma trápi problém - červený fľak na líci, je veľký asi 2 cm. Bola som s tým viackrát u kožnej, najprv mi dala masť, ktorá mi vôbec nezabrala, potom mi robila rôzne testy (krv, stolica na Helicobaktera, výtery) Všetko som mala ok. Skúšala som aj repíkovú, nechtíkovú masť, nič... Bola som raz u alergológa a len mimochodom som sa ho spýtala, či nevie čo by to mohlo byť, povedal mi že to vyzerá ako rozšírené kapiláry...čo pochybujem, pretože niekedy ten fľak až zbordovie a stvrdne, ako keby to bola alergická reakcia na niečo. Dakedy ma to aj svrbí a akoby sa v strede toho fľaku vyhodil nejaký pupáčik. Objednala som sa aj k inej kožnej, lebo tá moja zrejme stojí za ...
Prosím poraďte čo by to mohlo byť, lezie mi na nervy keď sa ma každý nonstop pýta, čo to mám na tvári. Nedá sa to ani poriadne prekryť.
arizona
18.06.12,09:56
Moze to byt reakcia ja na pracovne prostredie. Nerobis napr. v prasnom prostredi? Alebo chladnom? Alebo v klimatizovanom, kde casto striedas pobyt striedavo v chladnom a striedavo v teplom prostredi?

Zmen koznu ,dnes si mozes vybrat k akemu lekarovi pojdes.
Alebo sa porad so svojim obvodnym lekarom, ktore vysetrenia by ti odporucil. Nemusi sa jednat o kozny problem, aj ked sa to na prvy pohlad zda...
Zobi
18.06.12,18:45
Pracujem v strojárskej firme..v podstate v zime si kúrim v kancli na klímu, možno aj z toho to môže byť, že je tam relatívne sucho...a o dvoje dvere ďalej je dielňa, takže možno aj to, keď sa tam dačo pieskuje, sústruží, tomu moc nepomáha...viac ma štve, že to tam mám furt a neviem čo s tým. Doktori nad tým mykajú plecami a ja zas nie som ten typ čo sa vie dobre nahnevať..akurát keď som bola naposledy u kožnej, ma vytočila lebo sa ma nonstop pýtala, že čo to asi môže byť..povedala som jej, že na to som sem prišla, aby som to zistila :) Uvidím čo mi povie druhá kožná, už mám vybratú...dík arizona...