redox
18.06.12,16:27
Dobrý den, trochu som sa bavil s ovladacom a omylom som dal obnovenie nastavení teraz ked mi vihladá kanály mi nejde ich vymazať (ktoré nechcem) ani popresúvať. Predtím mi to normálne išlo dal som- edytovat kanaly a tam som si ich pooznačoval a povimazával a teraz tam je len "označiť všetky,"ochrana heslom . NEviem si rady.
misoft
18.06.12,21:23
mimotemy
Ach jaj - moje oči! Keď vidím, ako dávač tomu slovenčinovi po bokovi, chce sa mi plakať.
Písomný prejav - časť známky IQ (u teba na nízkej úrovni)


A čo takto preštudovať poriadne návod? Tam niekde určite bude heslo na odblokovanie, dané výrobcom.
nunenko
19.06.12,06:05
Návody čítať, čítať a čítať (nebude skoro nkto), a heslo bude 0000
robotobot
19.06.12,06:14
ziadny navvod to nieje bloknute ale zaseknute pri vyberany a uz sa mi to stal v tedy podla rady jedneho s rodini stači iba zlomiť paratku v polke a posuvať ho do mechaniky a mechanika sa mi tak vzdy odblokovala ale teraz nemam paratko po ruke a som chory aby som išiel do obchodu kupiť
a skušal som si nabrusit drevenu tyčku do paratka ale nešl a skušal som aj totu dierku a nejde
robotobot
19.06.12,06:15
sorry som si pomilil temu :D
RonaldH
19.06.12,09:27
Ja som si žiadne kanály nevymazával presne z dôvodu, ktorý popisuješ. Príde obnova softwaru a stále dookola. Vytvor si vlastný zoznam Obľúbené, môžeš mať myslím 4 rôzne a je po probléme.