MySpace
19.06.12,13:09
Ahoj,

v aute sa mi vyliala kanistra s benzinom. Na dne kufra je mlaka benzinu... ako to odstranit? Co s tym? Treba nejaku specialnu penu, ci podobne na jeho vysatie?
Chobot
19.06.12,12:33
Ahoj,

v aute sa mi vyliala kanistra s benzinom. Na dne kufra je mlaka benzinu... ako to odstranit? Co s tym? Treba nejaku specialnu penu, ci podobne na jeho vysatie?

Handrou alebo papierovými utierkami to vysaj a vyžmýkaj vonku. Nakoniec to len poutieraj.

Alebo je to na koberci? Tak to poriadne vydrhni čo najviac do sucha a nechaj pootvárané dvere. V tomto teple to vyschne raz - dva. Síce budeš mať v aute smrad, ale časom to vypáchne.

A nie že si v aute teraz zapáliš....:rolleyes:
alchstuip
20.06.12,09:21
Ako bez urazky.... ale uz ma asi neprekvapi, ked sa tu niekto spyta, co ma robit, ked sa mu pocas spanku zmuchla palon..... To je fakt take tazke utriet benzin z kufra???

Samozrejme, ked nas nase zakony, nariadenia, zakazy a podobne vymysly nutia este aj r*t utriet tym jedinym spravnym sposobom....

Takze, oficialny navod:
Vezmem telefon
Zavolam 112
vyziadam si poziarnikov
nahlasim im ekologicku havariu
Zacvakam za vyjazd
auto zverim na detoxikaciu odbornej firme
Nandrolon
20.06.12,09:25
ešte jedna možnosť, nechať ho vyhorieť "dosucha" priamo v aute :-)))))))))))))))))
MySpace
25.06.12,07:57
Dakujem, auto som vycistila, len zostal ten neprijemny zapach... no snad ten puch cim skor odtial odide, lebo si tam pripadam ako na benzinke, ci v rafinerii. ;-) ... ale aspon je to uz o cosi lepsie. :-)
alchstuip
25.06.12,09:12
Skus do auta dat na par hodin misku s octom. Na cigaretovy pach to funguje, mozno trochu zlepsi aj ten benzinovy. Ak nie, tak potom len vetrat, vetrat, vetrat