ja.nus.ka34
19.06.12,15:25
Dnes mi volali z nejakej spoločnosti ohľadom zdravia,že som vyhrala víkend v Piešťanoch plus nejaké vstupy do bazénov a fitka k tomu...podmienka je,že si cenu musím prísť vyzdvyhnúť na reklamnú akciu,ktorú organizujú...má s tým niekto osobnú skúsenosť,či to bude podmienené ešte niečím,čo mi zabudli povedať??? :-) či si budem musieť najprv niečo na tej akcii kúpiť a až potom dostanem poukaz na pobyt??? bol niekto z poradákov na takom niečom???
pivko
19.06.12,13:41
Podvod , kto by ti dal v dnešnej dobe niečo zadarmo.
myara
19.06.12,13:46
Dnes mi volali z nejakej spoločnosti ohľadom zdravia,že som vyhrala víkend v Piešťanoch plus nejaké vstupy do bazénov a fitka k tomu...podmienka je,že si cenu musím prísť vyzdvyhnúť na reklamnú akciu,ktorú organizujú...má s tým niekto osobnú skúsenosť,či to bude podmienené ešte niečím,čo mi zabudli povedať??? :-) či si budem musieť najprv niečo na tej akcii kúpiť a až potom dostanem poukaz na pobyt??? bol niekto z poradákov na takom niečom???

mala si sa ich opytat, ci bol pritomny notar, ked ta zrebovali :)
je to podvod, ked tam prides, budu robit na teba natlak, aby si si nieco "vyhodne" kupila
Indeed
19.06.12,13:50
Ja som raz bol na jednej takej večeri ,

najedol som sa /tak priemerne , ako v reštike/ aj robili prezentácie , aj nátlak na mňa robili, ale nič NEPOMOHLO.

Odišiel som domov bez straty grošov , s poloplným bruchom a organizatori utreli ....

Ale poviem vám,že vnutorne som sa citil ako..... ako nejaký gauner.
veronikasad
19.06.12,13:51
Podvod , kto by ti dal v dnešnej dobe niečo zadarmo.
možno som ho vyhrala aj ja, len som volajúcu stihla "odstrihnúť" skôr ako mi to stihla oznámiť ...
pivko
19.06.12,13:55
aj ja to tak robím , nestihne sa ani vykoktať.
Indeed
19.06.12,13:55
Šak to nie je ako v 90-tých rokoch , ked stačilo sa nakontaktovať na solventnú klientelu

a obchody s hrncami, prikrývkami a madracmi išli ako po masle...

Dnes musia chudáci títo obchodníci, vymýšĺať všelijaké finty aby prilákali nejakého zákazníka.
myara
19.06.12,13:57
možno som ho vyhrala aj ja, len som volajúcu stihla "odstrihnúť" skôr ako mi to stihla oznámiť ...

aj mne dnes 3x niekto volal, ale bud som nestihla dvihnut, alebo som prepocula zvonenie :)
martuli
19.06.12,13:59
Aj mne zopár krát volali, ale už som si nacvičila asertívnu odpoveď na tieto "výhry" samozrejme, že je to podmienené akciou a nejakou kúpou...
Indeed
19.06.12,13:59
to boli určite od T-mobile... také zvláštne čísla používajú....
arizona
19.06.12,14:04
Pises, ze ti povedali, ze si vyhrala. Zapajala si sa do nejakej sutaze? Pravdepodone nie, takze je to zas jedna z tych prezentacnych oblbovakov a tvoje cislo maju z databazy a vyvolavaju vsetkym rad-radom....
Mala si napisat aj nazov,alebo si vyhladaj.Aj tu na Porade je zopar skusenosti s podobnymi "vyhrami"
misoft
19.06.12,15:00
Tomu vravbím logický postup - napchať sa, popočúvať a potom sa na nich vy******!
misoft
19.06.12,15:02
Mne keď volajú z neznámeho čísla - nedvíham (len vtedy, ak viem, že budem niekym kontaktovaný) - ale často v zadumaní zdvihnem a na otázku: "Máte chvíľu čas?" odpoviem, že akurát sedím na záchode a nemôžem ho vytlačiť von :D:D:D
alchstuip
20.06.12,09:16
aj ja chcem vyhrat nejaku prezentaciu s vecerou, vzdy som tuzil po takejto zabavke... asi o tom vedia a som na blackliste podomovych obchodnikov :-(
witch
20.06.12,09:39
Mne oznámili výhru vecnej ceny za to, že som zodpovedala krátku anketu, len 3 otázky o preventívnych prehliadkach, ale i to bolo podmienené, tak som nakoniec výhru odmietla. Museli by sme pozvať k SEBE domov 3 páry a tá spoločnosť by u nás urobila prezentáciu. Išlo o zdravotnícke prístroje - tlakomery apod. Takže aj keď to bola kvazi naozaj vylosovaná výhra, aj tak by nebola zadarmo. Čiže to tvoje náhodné vylosovanie by ťa isto vyšlo drahšie...
Nandrolon
20.06.12,09:42
Tiež som bol pred mnohými rokmi na jednej takej akcii, neutratil som na tie ich sračky ani 1 korunu, akurát mi bolo ľúto tých starších ľudí, ktorí podpisovali paplóny za 25 tisíc Sk !!