imarcova
20.06.12,05:34
Dobrý deň, poprosím o radu. Oslovili sme poľskú firmu podnikajúcu u nás v meste, ktorá sa zaoberá výmenou plastových okien, dverí. Zaplatili sme plnú sumu za dodanie a montáž vstupných dverí. Keďže "majstri prišli podvečer", dvere boli skryté pod fóliou, nebolo vidieť poškodenie, ktoré sme odhalili po odchode robotníkov. Ešte v ten istý večer som volala pánovi, ktorý mi dvere predával, aký je problém. Sľúbil,že príde a pozrie. Na druhý deň prišiel, pozrel, sľúbil výmenu a nič. Uplynula 30 dňová lehota na reklamáciu, potom mnoho, mnoho telefonátov a osobných návštev z mojej strany. Uplynuly 4 mesiace a dvere sú poškodené stáýle na svojom mieste. Môžem sa ako spotrebiteľ brániť a využiť svoje právo?Prosím o radu ako ďalej postupovať? Budem vďačná za každú pripomienku
220870
20.06.12,03:51
Po dokončení diela by ste mali podpísať preberací protokol ak ste podpísali máte smolu .To ,že bola tma ,alebo hmla nieje z vašej strany výhovorka.Mali ste si to poriadne obzrieť.Ak ste nič nepodpisovali tak štandardná písomná reklamácia ,doporučene.