Tina štúdio
20.06.12,10:39
Ahojte všetci, ide leto a niekedy na nás doľahne vyčerpanie. Počas dovolenky zvyknem čítať zaujímavú motivačnú literatúru (aby som načerpala dosť pozitívnej energie na ďalší rok :D)

Ja odporúčam eknihu
Objavte seba, objavte šťastie
akú knihu by ste mi odporučili vy???

Veľká vďakááááááááá
travina
20.06.12,13:15
Inú motiváciu potrebuje dvadsaťročný človek, inú šesťdesiatročný ... sú rôzne životné situácie, ktoré tiež vyžadujú odlišné motivácie....
Niekedy v r. 1991 som objavila knihy Louise Hay a Shakti Gawain a vtedy mi neskutočne pomohli, dnes keď to čítam, pripadajú mi to také naivnosti. Tiež by som asi potrebovala novú motiváciu.
pe84
21.06.12,20:08
viem, ze moje kolegyne boli uplne nadsene z knizky Tajomstvo (Secret), je taka bezova a nejaky cerveny medajlon je navrchu alebo nieco take, velmi ju chvalili, tak preto odporucam
dusansl
22.06.12,06:49
Okrem tej kŕmnej dávky písmeniek vrelo odporúčam dostatok správnej výživy pre Vašu telesnú schránku a samozrejme v správnych množstvách. Tá potom na dostatočne dlhú dobu spruží nielen vaše telo ale aj Vášho ducha. Dusansl
Tina štúdio
08.07.12,20:39
Dakujem za vsetky doterajsie knizne odporucania...........dufam, ze este nejake pribudnu :-)
freddy87
09.07.12,07:30
Motiváciu k čomu?

Keď nejde o nič konkrétne ako práca, vzťahy a pod. tak potom klasiky ako

Kam sa podel múj sýr
Bohatý otec, chudobný otec
Slepačia polievka pre dušu - všetky
...
dusansl
14.07.12,06:32
No tak prispejem aj ja svojou troškou k debate. Patrím k skôr narodeným,a už som nejaký hrniec polievky videl a dokonca aj počul zjesť. Poviem k tejto téme nasledovné:
hoci by bola tá ,,motivačná" úchvatnosť sebe lepšia, najviac motivuje autora a vydavateľa, lebo obom prináša ,,many" a to pekne v hotovosti. V tom je je podstatný úspech.
Ak hľadáte zmysel oddychu navrhujem nasledovný: vyvetranie hlavy od povinností, zrelaxovať a očistiť celý organizmus od svinstva, ktorým ho celý rok kŕmite, dopriať mu následne duševnú a telesnú pohodu. Takto zregenerovaná a správne vyživená dokážete celý rok frčať a nepotrebujete k tomu žiaden prídavný pohon....
Ale to už určite najlepšie viete sama. Pekné leto praje dušansl
MisheliQ
16.07.12,07:03
Odporúčam knihy od manželov Ester a Jerryho Hicks, mne sa ich knihy veľmi páčili :-)