karol31
20.06.12,11:35
Čo poviete na túto mašinku za tie prachy by to stálo za to, či vyberať niečo iné? nech idu hry na maximu, môžem ripovat blu ray filmy na mkv :)
Nandrolon
20.06.12,09:49
choď na nejaký internetový eshop a daj si zoradiť zostavy podľa ceny. Začni od tých najdrahších.
V tomto prípade žial bude platiť pravidlo že drahšie bude lepšie /nie drahšie o pár eur, ale o niekoľko stovák eur/...
Potrebuješ slušný procák min. quadcore, slušnú dedikovanú grafiku aspoň 2 GB, RAM by som pod 8 GB nešiel a výkonný vysokootáčkový HDD - toto je vždy najväčia brzda všetkých PC a notebookov /tento by som použil ako dátové úložisko/ a systém a softy by som mal na nejakom extra-rýchlom SSD disku /ceny ináč veľmi vysoké/. K tomu slušný zdroj aby to všetko utiahol a ja osobne by som k takejto zostave volil čím väčší LED LCD monitor /22 palcov min./
Ak cena nehrá rolu, je to veeeeeeeeeľmi jednoduché, treba brať tie najvýkonnejšie komponenty.
Braňo
20.06.12,09:49
Čo poviete na túto mašinku za tie prachy by to stálo za to, či vyberať niečo iné? nech idu hry na maximu, môžem ripovat blu ray filmy na mkv :)

A ktorú konkrétne máš na mysli? :D
KoxXxo
20.06.12,10:14
Za tie prachy to ber.
Nandrolon
20.06.12,10:17
KoxXxo - ty máš asi schopnosť vidieť to čo ostatní nie, že ? :-))))
misoft
20.06.12,13:44
Čo poviete na túto mašinku za tie prachy by to stálo za to, či vyberať niečo iné? nech idu hry na maximu, môžem ripovat blu ray filmy na mkv

Skoro mi očiská vyskočili - no žiadnu mašinku za tie prachy nevidím - možno len prach na monitore :D:D
KoxXxo
20.06.12,15:10
Trošku improvizuj. :D
karol31
20.06.12,17:35
misoft
20.06.12,20:52
Admin sa nenudí, to skôr niekto nepriložil link.
A k tomu "stroju" - to preboha aké hry chceš hrať? Veď táto zostava je už vhodná na spracovávanie zložitejších aplikácií CAD a pod. Na hry je až veľmi nóbl.

A BR ti zripuje aj obyčajný NB - len to bude trvať dlhšie, ale výsledok bude rovnaký. Alebo budeš ripovať ako na bežiacom páse (žeby novodobý filmový pirát)?
Nandrolon
21.06.12,03:40
V podstate je to stroj presne zhodný s mojim príspevkom vyššie, ak nejde o prachy, myslel som niečo takéto....