SNEICA
21.06.12,16:48
dobry den...
pred cca 2 rokmi som bola u svojho gynekologa s problemom,mala som mierne bolesti na pravej strane podbruska.Lekar ma odporucil na chirurga a ten skonstatoval ze po chir.stranke je vsetko ok.Po nejakom case som zase navstivila gynekologa s tym ze citim tlak v pravom podbrusku a hrcu velku ako vajce ktora bola vyrazna par dni pred menstruaciou.Lekar asi nechapal co mu to hovorim a krutil hlavou ze nevie co to je...v oktobri 2011 som dostala taku bolestivu menstruaciu ze som bola este nasledujuci mesiac otrasena a bala som sa dalsej...navstivila som zase gynekologapo ultrazvuku mi povedal ze vajecnik neovuluje spravne,navrhol dalsiu kontrolu po ovulacii a nasledne mi navrhol hormonalnu antikoncepciu...predpisal mi lieky od bolesti NIMED...ked sa to zopakovala este dalsi raz tak som zasla na pohotovost lebo mi zacalo krutit prsty na rukach a a trpli mi aj ruky aj nohy,bolest bola neznesitelna myslela som ze sa nieco stane.po kolenach som sa odvliekla na toaletu kde ma prehnalo a sucastne som aj vracala.Na pohotovosti mi lekarka v priebehu jednej minuty povedala ze mam cistu velku ako jablko na vajecniku....to ma sokovalo...ja nechapem preco to moj gynekolog prehliadol alebo co zanedbal,preco som musela trpiet neznesitelne bolesti....ja neviem co taka staznost obnasa.mam tuto staznost poslat alebo by som mala nejako prehltnut tuto krivdu....
martuli
21.06.12,15:52
skús to pozrieť na tejto stránke, našla som tam aj formulár Podnet od občana http://www.udzs-sk.sk/formulare-tlaciva/formulare.html?page_id=938