ibo81
22.06.12,16:04
ahojte zahradkari, po starom otcovi pomaly dedim obrovsku zahradu, z ktorej cca 1/3 je vinica- uz je zarastena, neudrziavana, ale kedysi celkom pekne plodila. neviem presne aka je tam odroda, ale chcel by som ju dat trochu do poriadku. o pestovanie vinnej revy nic neviem, preto sa chcem opytat, ci ma vobec zmysel "ozivovat" staru vinicu (zmladenie) alebo ju na komplet osadit novymi sadenicami. na zaklade coho by ste sa rozhodovali?
dakujem
bodliak
22.06.12,14:30
Ak sa vinohrad 5-6 rokov neudrzuje, nebude pouzitelne nic. 90% korenov odumrie, zive budu len dive vyhonky od korena.
Takmer by som povedal, ze budete zacinat od nuly.
Idealny cas vsetko sa naucit...
avonboy
22.06.12,21:28
ibo81
23.06.12,12:58
tak teraz fakt neviem... cize teoreticky sa zanedbany ker cca 10-15 rocny da obnovit, ci? ked ho odborne osekam (za pomoci veci znaleho cloveka samozrejme), bude plodit aspon ako take kvalitne hrozno? zakladat vinic nanovo mi pride casovo narocne, kym pride prva uroda...
Vlado996
24.06.12,06:21
Ak ste boli s hroznom spokojný, bolo by škoda ho vyklčovať. Vinič je rastlina, ktorá sa dá jednoducho zmladiť, keď viete ako, a aj staré, roky neudržiavané korene. Pri nových sadeniciach trvá minimálne 4 - 5 rokov, kým sa rozrastú korene a zosilnie kmienok a rastlina sa stane odolná voči suchu, silným zimným mrazom a prinesie normálnu úrodu.
15 ročný vinohrad je ešte dá sa povedať mladý, a ak sa odborne ostrihá, mal by rodiť normálne.
hubatá
24.06.12,06:43
Samozrejme! Najlepšie odrody boli tie čo ani meno nemali a nie tie prešľachtené: nepotrebovali striekanie, zniesli aj neodborný strih, ťahali sa až po strechu domu, robili tieň, strapce boli až po zem kde ich ozobávali sliepky. Kmene mali ako zápästie a to hrozno voňalo, bolo dobré na krvotvorbu, deti si z neho v podobe muštu urobili zásoby vitamínov na celú zimu. Víno sa z neho robilo bez chémie, burčák bol trojchlapový: jeden pil a dvaja ho pri tom museli držať! Na Záhorí sa mu hovorilo: talian

To je tá správna odroda pre začiatočníka a istotne ju má aj tvoj dedo. Teda nezničiť, len odburiniť, podoprieť, esteticky zostrihať a budeš sa tešiť z úrody akú ti budú závidieť všetci pestovatelia Müllera. Skús, neobanuješ!
ibo81
25.06.12,07:19
dakujem, ja to teda skusim zostrihat a na buduci rok uvidim. dufam, ze moje prve vino bude kvalitne! :) zatial mam cas studovat ako na to
alchstuip
25.06.12,09:39
Trojchlapove preto, ze dvaja ho museli drzat, aby ustal to kysele vino co z toho bolo, mal ho aj moj starky, viem o com hovorim
hubatá
30.06.12,04:56
Bolo kyslé preto, že babka nedali dedkovi na takú sprostosť ako je víno peniaze na cukor. Lebo keby bolo dobré dedo by aj so susedmi len sedeli vo včelíne.