AndreaJerguš Daubnerovci
26.06.12,19:45
Chystáme sa ja aj s priateľkou v septembri na vysokú školu. Ja som vychytal akciu na alze.sk - http://www.alza.sk/lenovo-thinkpad-edge-e525-cerveny-1200-3eg-d298796.htm + upgrade Ram na 8 GB DDR3 - kde aj na stránkach s porovnaním cien sa našlo to isté od 531 eur, a touto cestou by sme sa chceli poradiť či by niekto z vás nebol tak láskavý a milý že by nám poradil notebook s lepšími parametrami do 530 eur:
-----------------------------
procesor by mohol byť výkonnejší alebo rovnaký ako: AMD štvorjadrový s 1.6 GHz na Jadro + Turbo Core s frekvenciou až 2,5 GHz
-----------------------------
pamäť 8 GB DDR3 1333 a viac MHz
-----------------------------
Displej akýkoľvek rozmer LED najlepšie matný, rozlíšenie viac ako 1366 x 768 bodov
-----------------------------
Grafická karta výkonnejšia ako AMD Radeon HD6620G
-----------------------------
HDD akýkoľvek ktorý by bolo potom možné predať a peniaze použiť na kúpu SSD disku
-----------------------------
mechanika akákoľvek ktorá by bola potom vymenená za Blu Ray
-----------------------------
reproduktory najlepšie o nejakej renomovanej značky Harman/Kardon, Bang&Olufsen, Altec Lansing a podobné
-----------------------------
Webová Kamera aspoň s rozlíšením 720p
-----------------------------
ethernet, bluetooth aspoň 3.0, HDMI, VGA, eSATA, Express Card Slot, USB 3.0 by veľmi potešilo
-----------------------------
a asi na záver by sme dodali Výdrž Batérie ktorá by mala byť minimálne 4,5 hodiny - a týmto zároveň prosíme tých ktorí nevedia o nejakom stroji nech sa radšej svojimi pripomienkami zveria niekomu inému vítame dobré rady postrehy nápady a názory rozumných ľudí :) vopred vrelá vďaka
Jang111111
27.06.12,06:04
Ahojte,
obrátil by som sa priamo na predajcov notbukov, určite vám poradia. Čo sa týka, že od akého výrobcu...netrúfam si zodpovedne poradiť. Ja som bol donedávna zástancom Toshiby aaa kúpil som si druhý notbuk Toshiba a mám s ním problémy. Myslím si, že všetko je len lotéria...
AndreaJerguš Daubnerovci
27.06.12,07:30
Ahojte,
obrátil by som sa priamo na predajcov notbukov, určite vám poradia. Čo sa týka, že od akého výrobcu...netrúfam si zodpovedne poradiť. Ja som bol donedávna zástancom Toshiby aaa kúpil som si druhý notbuk Toshiba a mám s ním problémy. Myslím si, že všetko je len lotéria...
ďakujeme skúsime osloviť všetkých predajcov ktorých zastúpenie má slovensko :)