(t)lamicka
03.07.12,10:16
Zdravím, na stránke http://www.lekar.sk som čekoval doktorov v mojom okolí a zistil som, že doktor, ku ktorému potrebujem ísť, má celkom zlé hodnotenia. Myslíte, že sa im dá dôverovať, a teda radšej ísť k inému (mám to 50km) alebo sa na to vykašlať a prosto to "risknúť?"
arizona
03.07.12,09:39
Informacie z netu mozu pomoct,ale treba ich brat s rezervou a z precitaeho si vytvorit vlastny usudok.
A hlavne maj na pamati, ze spokojny pacient malokedy pouzije net,aby napisala kladne hodnotenie.
Ale nespokojny klient to urobi ovela castejsie...
A taktiez treba brat do uvahy, ci je v hodnoteni opisana konkretna skusenost,alebo len tak vseobecna, nic nehovoriaca...
veronikasad
03.07.12,09:49
Pri čítaní hodnotenia moje obvoďáčky mám pocit, ako by si ho písala sama - 100 % spokojnosť. (možno sama so sebou)
KoxXxo
03.07.12,09:55
Nedá.
Rado66633
06.07.12,05:39
Informacie z netu mozu pomoct,ale treba ich brat s rezervou a z precitaeho si vytvorit vlastny usudok.
A hlavne maj na pamati, ze spokojny pacient malokedy pouzije net,aby napisala kladne hodnotenie.
Ale nespokojny klient to urobi ovela castejsie...
A taktiez treba brat do uvahy, ci je v hodnoteni opisana konkretna skusenost,alebo len tak vseobecna, nic nehovoriaca...


Ahoj,

no ja by som tomu aj veril.
Ja som tu zalozil temu k inej veci a po zlej skusenosti s lekarom som zadal do googlu jeho meno a za menom nazory.
Vyhodilo mi neskutocne vela negativ.
Cize ked by to bolo tak, ze je to 50 na 50 tak by som to bral z rezervou.
Ale keby negativnych hodnoteni bolo 80% tak by som tomu veril
KOnkretne v mojom pripade bolo negativnych hodnoteni 90% a pozitivnych 10% ( tie si asi pisal sam lekar)
Indeed
06.07.12,05:47
idem "checknúť svojho Dr. /teda keď je tam .../


teda je tam, hodnotenie 72% /6 hodnotení/

ale podľa mňa príliš málo recenzii, na to aby sa dala vyhotoviť nejaká štatistická vzorka...


portál O NIČOM www.lekar.sk