zelenydom
03.07.12,10:18
Pribrala som asi 2 kila. Nafuklo sa mi ale iba brucho, resp. podbrusko. Bola som na cytologii a vytere kvoli infekciam a hubam a vsetko dopadlo negativne (aj tehotensky test bol negativny). Nemam bolesti iba obcas hnedasty vytok. Povedali mi, ze mam eroziu krcku maternice, ale ze s tym opuchnutie brucha a vytok nema suvisiet. Nejake napady, co by mohlo so mnou byt? (Ano, k lekarovi idem opat)
pasuliatko
04.07.12,20:02
berieš HAK? alebo to viac popíš ako to vyzerá
zelenydom
05.07.12,05:21
HAK neberiem. Problem je v tom, ze viac symptomov nemam. Doktorka povedala, ze v tom nevidi nic alarmujuce a zvolila strategiu 'pockame a uvidime'. Myslim si ale, ze kazda zmena v tele ma svoje dovody, a preto sa pytam, ci nema niekto skusenosti alebo znalosti v tomto smere. Ako som napisala, spodna cast brucha (podbrusko) mi opuchla. Pribrala som 2-3 kila. Vytok mam tak raz za tyzden, je rozny v konzistencii i odtienoch. Ak by to bolo cosi docasne, tak by ma to tak netrapilo, ale uz to bude mesiac. Jedine, co doktorka vedela identifikovat bola ta erozia na krcku maternice. Ine zmeny som nepostrehla.
lujza.j
05.07.12,06:24
zelenydom
05.07.12,09:38
Google bol prvy zdroj informacii. Zial nazory na eroziu krcka sa velmi roznia. Jedny hovoria, ze to treva odstranit laserom, ze to dokonca moze viest k rakovine a inde zas sa clovek docita, ze je to uplne normalny jav, ktory sam aj zanikne. Ale nikde nepisu, ze ta erozia by mohla byt spojena s mojimi symptomami. Tie symptomy su prejavom niecoho ineho.