Ericsoft
04.07.12,14:57
Ahojte, už je tomu asi 5 rokov čo prevádzkujeme online ligu v jazdení na formule1, a po viacerých neúspešných pokusoch vo väčších firmách, alebo v inštitúciách spojených s motošportom som nejak vzdal snahu o získanie sponzora alebo nejakej dotácie na chod.

V podstate sme skupina mladých (aj) ľudí, asi 30 ľudí ktorí sa pravideľne stretávame online pri počítačoch a súperíme proti sebe, máme vlastné pravidlá, stránku (www.libf1.info (http://www.libf1.info)), tabuľky a všetko okolo toho.. stretávame sa aj osobne, odovzdávame ocenenia a podobne.. platíme si za server aby sme mohli jazdiť, za stránku, reklamné predmety, ocenenia a podobne.

Máme vypracovanú aj akúsi prezentáciu ligy (chceme ju prerobiť) no netuším koho by sme mohli osloviť a v akom smere.. nepotrebujeme veľa peňazí, len bol by som rád ak by som to nemusel ťahať z vlastného ale keďže je to nezisková a verejne prospešná činnosť že by som tie prostriedky od niekoho získal...

Poraďte ak viete niekto, ďakujem.
Dáša_
04.07.12,17:16
a prečo neplatia tí, čo hrajú?
Ericsoft
04.07.12,17:47
Platia, každý pilot musí mať akože svoju licenciu, ale je mi nepríjemné pýtať od študentov 5 či viac €, viem že je to smiešna suma ale nepokryje všetky náklady..