Theo
04.07.12,17:06
Tak a Acta neplatí!Neodsúhlasili.Kľudnejšie môžu dýchať najmä tí,ktorí sťahujú viac.Je to dobrá správa./Pre autorov,majiteľov to je špatná správa.Bol niekto v Blave protestovať?
misoft
04.07.12,15:13
Ja nie - ďáááááááálekóóóó - ale dalo sa tušiť, že to neprejde - veď okrem "sťahovačov" by to postihlo (a poškodilo) aj mnoho ľudí a organizácií, ktoré liečia práve tých najchudobnejších generikami - prakticky by niekoľko miliónov ľudí zostali bez akýchkoľvek liekov.
A ešte tie "právomoci" prehrabávať sa v elekronických zariadenia a narušovať súkromie (prakticky si čítať dôverné informácie) - toť náznak celosvetovej kontroly.
mpca
04.07.12,17:52
Theo to podľa mňa až príliš zjednodušene povedal. Vôbec nesúhlasím že išlo o to kontrolovať "sťahovačov" a autori a majitelia sú teraz na tom zle...

Teoretický príklad: Spisovateľ Dan Brown píše ďalší svetový bestseller a na hranici mu skontrolujú laptop nájdu tam "podozrivý materiál" a milý spisovateľ bude sedieť pár dní v base pokým sa celá záležitosť nevysvetlí....
Theo
06.07.12,12:06
MPCA-máš pravdu,ale keby som-sme každý detail rozpracovali,to by bola doba na nové hlasovanie.S tým kontrola sťahovačov:aj mne sa zdá blbosť,ale písali o tom v mnohých krajinách EU,aj v Rusku.
mpca
07.07.12,09:18
Oni to napísali veeelmi zjednodušene. Ja som pred dvomi mesiacmi čítal celú ACTU,,, poviem zaujímavé čítanie... http://www.stopacta.sk/stop-acta/aktovka/