Alenaa
07.07.12,15:13
Zdravím Vás!
Občas si píšem denník, ale vždy si to niekde založím, /okrem toho radšej píšem na PC, ako ručne/ neviete, či sa dá stiahnuť z internetu nejaký kalendár napr. za rok 2012 a každý deň vkladať do určitého dňa svoje poznámky?
Hľadala som cez google, ale nič som nenašla.
Ďakujem, Alena
kikoza
07.07.12,13:50
na kros.sk sa dá stiahnuť program meniny, kde si môžeš ukladať výročia a taktiež poznámky- možno postačí
Alenaa
07.07.12,14:43
Ďakujem, stiahla som si to, ale ak niekto má niečo lepšie budem rada.
avalik
07.07.12,14:50
Alenaa
09.07.12,17:19
Ďakujem za pomoc, ale môj antivírus mi nedovolí otvoriť hore uvedené stránky, preto radšej ostanem pri pomôcke v programe Kros, alebo jednoducho v exceli podľa dátumu si vložím svoje poznámky na určitý deň.
robert.merva
17.09.12,07:28
Skúste sa inovovať. Stiahnite si prehliadač Google Chrom a nainstalujete ho na svoj PC. (namiesto Exploreru vo Windowse) Google ma k dispozicii cez tento svoj prehliadac aj Chrome Web Store... tam najdete strasne vela vybornych pomocok (aj dennikov) pre svoju potrebu. Obrovske mnozstvo z nich je zadarmo a ak chcete za nieco platit, je to vzdy na Vasom rozhodnuti a je to maximalne bezpecne. ja som doposial este nemusel platit ani cent, lebo som nepotreboval zlozitejsie programy, stacili mi tie jednoduchsie, ktore su zadarmo. Je to fantasticka inovacia, pretoze uz nemusite pouzivat jeden pocitac na nieco, ale mate potom k dispozicii vsetko z ktorehokolvek pocitaca, lebo je to na webe. Staci si zriadit v Googli svoje konto (opat zadarmo) a vsetko ostatne Vam potom bezi uz iba cez internetovy prehliadac Google Chrome.