marijuremarijure
09.07.12,06:32
Prihlásila som sa za účelom zdokonalenia anglictiny do icq - chat. Niekto ma zrazu zacal napadat vyhrazanim sa, ze mi znici pocitac, vymaze vsetky udaje, zkopiruje informacie.... Odhlasila som sa a prihlasila do inej miestnosti a pod inym menom. Ten dotycny ma "nasiel" a oslovil povodnym nickom. Je mozne zistit ip adresu a urobit to, cim sa vyhrazal? Je lepsie poziadat providera o zmenu ip adresy alebo to jednoducho ignorovat?
Dakujem
Nandrolon
09.07.12,04:58
NIE, nie je to možné. Ak máš aktualizovaný operačný systém, antivírus a bránu firewall, šanca je prakticky nulová.

- ľudia, ktorí takto primitívne reagujú na rôznych fórach, chatoch atď. väčšinou nemajú ani základné elementárne znalosti v oblasti informačných technológií, preto píšem že to nie je možné....
Keby dokázal aspoň 1 % z toho čo ti píše, určite by už pracoval vo firme s X-tisíc eurovým platom a nemal čas vypisovať a onanovať niekde na chatoch...
Tipujem to na nejakého pubertiaka s ktorým to práve trieska o sto šesť...
marijuremarijure
09.07.12,05:07
Dakujem pekne, ale ako ma spoznal ked som bola prihlasena pod inym menom?
Indeed
09.07.12,05:16
Podľa slovosledu, používania niektorých zvláštných slov, štýlu vyjadrovania, obľubených tém ,

odsekovania textu.....
marijuremarijure
09.07.12,05:19
Nemožné. Ani som sa do diskusie nestihla zapojiť. Hneď mi poslal slová výhražného charakteru do privat-window.
Indeed
09.07.12,05:27
Tak potom len podľa IP , či inych znakov charakteristickych pre IT ,

mňa tiež nechceli púšťať do niektorých diskusií....

čím chcem povedať len to,že sa stávalo bežne,že som nemohol odoslať príspevok
Nandrolon
09.07.12,05:27
- možno to poslal viacerým nickom nie iba tebe, teda tipovačka naslepo... možno videl tvoju IP čo absolútne nič neznamená....
marijuremarijure
09.07.12,05:31
Je možné získať obsah počítača bez vedomia majiteľa cez Internet? Aspon teoreticky.
Nandrolon
09.07.12,05:33
teoreticky je možné všetko, prakticky nie.
Ak nemá fyzický prístup k "bedni", nič z neho nedostane ani pri štandardnom nastavení všetkých ochranných prvkov...
marijuremarijure
09.07.12,05:34
Dakujem este raz a prajem pekný deň.
Fero11
09.07.12,05:42
Napis mu, ze kludne ti tvoj PC moze znicit (ze mu poskitnes aj sekeru :) ) moze si kopirovat data ake len chce a moze ti aj mazat data, ze uz mas aj tak plny disk a rozmyslas co vihodis, tak ti aspon ulahci pracu
mpca
09.07.12,17:46
aj prakticky!!