lofr
09.07.12,09:57
Ma niekto skusenosti, ci funguje tato vecicka?
http://odpudzovace-hmyzu-hlodavcov.heureka.sk/sencor-sik-50b/

Jasne, sietka funguje lepsie, ja viem, ale toto by bolo rychle a lacne riesenie, sietka sa neda vzdy pouzit. Bolo by to do interieru, nie na von.

Najlepsie ak to niekto skusal v uzavretej miestnosti, ze povedzme na dve hodinky to nechat pustene v tmavej miestnosti, ci to prilaka komara.
A hlavne, ci pokial sa clovek v miestnosti nachadza, komar uprednostni telo, alebo si radsej ide sadnut na tuto vecicku. :-)
allgreen
09.07.12,08:07
svagor si to zapne v altanku a spi tam celu noc, ale jeho koza je priam hrošia :) a pije vela piva co tiez ževraj odpudzuje komare, vitam B
Letko
09.07.12,08:23
Raz som mal také z Baumaxu a nikdy nič sa na to nechytilo. Hmyz si veselo lietal okolo :)
Braňo
09.07.12,08:28
Nepovedal by som, že to lapá hmyz, skôr to ničí hmyz na základe toho, že hmyz priťahuje také modré svetlo a keď si sadnú na tú kovovú sieťku, tak to zaškvrčí a je po ňom :D. 100 % účinnosť Ti nezaručí nikto, ale podľa množstva hmyzu, ktoré s toho čistím, Ti môžem povedať, že to funguje.
lofr
09.07.12,19:54
Ono, urcite nebude vyrobok ako vyrobok.. jeden moze byt smejd, kym nejaky bude profi. Tento je dost lacny, tak preto sa bojim o ucinnost. Ja viem, ze teoria funguje, su toho aj videa na youtube (len tam casto pouzivaju trochu drahsie vecicky).

Mnozstvo hmyzu... no nevadi mi absolutne nic, len komar. :-) Cize uplne by stacilo, keby si tam isiel sadnut ten komar, ostatne muchy a haved nech si poletuje kolko len chce. :-)
Jánič
11.12.12,11:27
Sieťku používam len v lete. Ten svetelný lapač je práve do interiéru, ideálne do chodby, ale záleží na množstve hmyzu. Najviac berie komáre a muchy. Ja používam tento typ lapače hmyzu (http://www.krejsashop.cz/cs/m-15-svetelne-lapace-hmyzu-a-prislusenstvi/) a jde to. Je prenosný, ale nie je vždy stopercentný, preto najlepšie nakombit s tou sieťkou. Na druhú stranu funguje lepšie, než tie odstraňovače do zásuvky ;)

Jánič