Spyko24
09.07.12,23:58
Dobrý deň, mám strešné okno Velux v izbe a oproti oknu strom na ktorom je nejaký divný hmyz ktorý po mne útočí v noci keď mám otvorené okno. So zatvoreným oknom je to celkom hardcore ale lepšie ako keby po mne behali chrobaky (ešte musím zistiť co je to zač ;)). Potrebujem sieťku na okno lenže...

- mal som sieťku z LIDLa co sa suchý zips nalepí na stenu a na to sieťku, po niekolkých demontážach mi zišiel suchý zips aj s malovkou :eek:

Velux sietky som u nas v Trencine nasiel iba pevne a aj to cca 150€ a aj to ju nemajú nikde na sklade.

Vo firme LAMELLAND som ale našiel za 60€ samonavíjaciu sieťku (http://www.lamelland.sk/produkty/okenna-samonavijacia-siet-vyrobok-c-9031) na mieru aj s motážou len má jedinú chybičku, strašne hrubý rám.

Ak viete o niečom inom poraďte prosím.
pivko
10.07.12,06:17
Velux samonavíjacia orig. kupovaná cez stavebniny Stavmat IN 120 Eur.
peta49
30.08.17,16:23
Skvelým tipom pri umývaní okien je ich poumývať octom. Pre muchy to je nepríjemná aróma, ktorá ich vráti naspäť tam, odkiaľ prišli. Vašou zbraňou proti malých potvorkám sú aj ligotavé predmety. Príkladom je CD-čko, ktoré už nepotrebujete. Umiestnite ho na stenu v byte a uvidíte, čo to s muchami spraví.
marleau
01.09.17,18:24
vyťať strom
misoft
02.09.17,07:42
S muchami? Nič, tie potvory si i na CD-čko sadnú. A hmyz? Ten na CD-čká zvysoka ****, najmä v noci - vtedy je to CD-čko na dve veci: na 3,14či a na HydrogeniumOxygeniumVanadiumNitrogeniumOxygenium (čítaj veľké písmená).