Maňuša
10.07.12,10:33
Dobrý deň, bývam v obci bez centrálneho vodovodu. Asi pred dvoma týždňami moja druhá suseda si vykopala novú studňu(20 m , vo vyššej úrovni, smerom k lesu, pravdepodobne žriedlu, ako mám ja a postavila si bazén. Včera som zistila, že v mojej studni mám iba 10 cm vody. A dnes mi ďalší sused povedal, že aj on stratil vodu. Vedel by mi niekto poradiť čo mám robiť ? Doteraz sme problémy s vodou, až na malé výnimky v zime, nemali. Pomohlo by keby som moju studňu prehlbila ?
heja3
10.07.12,08:52
Možno áno, ak je tam viac "horizontov" a napojíte sa na iný ako ona, ale keď nevieš aká je hydro-geologická situácia v obci, tak možno aj nie.
Helik3
10.07.12,10:20
ale vyskúšala by som prehĺbiť. nám to pomohlo...
Maňuša
10.07.12,11:10
Ďakujem, ide teraz manžel do studne, nedá sa vraj vrtať, tak pôjde kopať, aj predtým sme iba kopali... Ozvem sa či to pomohlo. Pekný deň.
paloo
10.07.12,15:59
Nie je to tým,že je obrovské sucho?U mňa naozaj je...
Maňuša
18.08.12,04:50
Ozývam sa po dlhšom čase, ale studňu sme prehlbili asi o 30 cm, nedalo sa viac, kvôli kameňu a máme dostatok vody. Ďakujem všetkým za rady. Pekné dni prajem.
allgreen
18.08.12,05:22
Ozývam sa po dlhšom čase, ale studňu sme prehlbili asi o 30 cm, nedalo sa viac, kvôli kameňu a máme dostatok vody. Ďakujem všetkým za rady. Pekné dni prajem.

a susede voda ostala? :) tento rok je beztak dosť suchý, vody je všade málo