Peter.V
11.07.12,13:54
Dobry den,

prosim o radu, najma od ludi co maju z minulosti podobnu skusenost.
Moj problem je v tom ze zhruba cca mesiac do zadu som mal tyk na pravom oku. Trva zhruba tyzden. Po tyzdni tyk zmyzol ale zacal som pozorovat obcastne poruchy zraku na pravom oku. Obcas vidim rozmazane, obcas len rozmazano vidim len bod na ktory som zamerany a obcas vidim take oblaciky v okoly zorneho pola. Neviem ako by som to presnejsie opisal, proste viem ze to oko nie je v poriadku. Obcas si zakryjem lave oko ci dobre vidim cez to prave, ale vzdy sa mi zda ze ostrost aj sytost fariem je v poriadku. Obcas ked sa zadivam smerom dole, sa mi zda ako by som mal jemne napuchnute spodne viecko. Tak isto obcas ma picha nad pravim vieckom. Chvilku potom prestane.

Navstivil som pred 2 tyzdnami ocnu, ta mi urobila asi vsetko mozne co mohla a nic nezistila, akurat mi dala jodyt draselny na kvapkanie do oka a odporucila mi okuliara na korekciu +0,5...

dva tyzdne presli a ziadnu zmenu som nezaznamenal. Niekedy je ze aj cely den nespozorujem ze by sa mi nieco dialo z okom a niekedy aj pol dna ma stve !!!

Prosim o radu a skusenosti.

Dakujem velmi pekne Peter