MatoXVI
12.07.12,14:57
Dobrý den mám problém s NB snažil som sa ho preinstalovať mam W7 home premium ... spustil som to klasicky cez bios a dal recovery ... všetko prebehlo normálne až na to že teraz stale naskoči tabulka z logom ASUS a piše že sa konfiguruje system prosim pockajte... a potom sa vždy restartne NB ... v tomto som uplný laik tak mi prisím nejako poradte čo som spravil zle alebo čo...
Lubo Panz
13.07.12,18:23
Ahoj, podla popisu tvojho problemu, sa zrejme mohla nejako poskodit MBR tabulka...
Najjednoduchsie mi pride, cez ubuntu live cd sa dostat do pc, zalohovat subory z disku, ktore su pre teba dolezite, a potom cez to iste live cd naformatovat disk, a s klasickym instalacnym CD win 7 samozrejme originalnym ;} urobit instalaciu znova.

Pokial by tento problem pretrvaval, skus preinstalovat bios...ak uz ani to nepomoze, ozvi sa...
Prajem vela zdaru
hofo1999
14.07.12,11:06
ma pravdu, uplne na novo win
KoxXxo
14.07.12,11:36
dano8550
26.07.12,11:03
boze cd nehaj aj po restartnuti sysstému nevitahuj ho
misoft
26.07.12,13:09
Blbosť. Po "oprave" MBR, nastaviť BIOS na boot z HDD. A DVD vybrať.
rabek
26.07.12,13:38
Ahoj, podla popisu tvojho problemu, sa zrejme mohla nejako poskodit MBR tabulka...
Najjednoduchsie mi pride, cez ubuntu live cd sa dostat do pc, zalohovat subory z disku, ktore su pre teba dolezite, a potom cez to iste live cd naformatovat disk, a s klasickym instalacnym CD win 7 samozrejme originalnym ;} urobit instalaciu znova.

Pokial by tento problem pretrvaval, skus preinstalovat bios...ak uz ani to nepomoze, ozvi sa...
Prajem vela zdaru

Urob si zalohu dolezitych dokumentov ako Ti radi Lubo Panz a nainstaluj W7 z CD . Bios budes mat na 99% v poriadku .
misoft
26.07.12,18:55
mimotemy
skus preinstalovat bios BIOS sa neinštaluje - BIOS sa musí "napáliť" do CMOS.