220870
13.07.12,20:21
VODA - zaujímavý dokument (ANOMÁLIA, KTORÁ UMOŽNILA ŽIVOT!)

Je toto video kopa nezmyslov ,poloprávd a lží ,alebo na tom niečo je?
Túto tému som založil len preto, aby som poznal názor iných.Sám neviem čo si mám o tom myslieť.;)
http://youtu.be/zypdBkzh8hA
Martin1310
13.07.12,21:32
No neviem kolký si to celé pozrú ale ja ti na to poviem že...
Viacero vecí ktoré tam ukázali sa dajú vysvetliť jednoduchšie napríklad bitka na rokovom koncerte a klud v koncertnej sále nebude o pameti vody ale o hladine alkoholu v krvi.
Voda ktorú primiešaval do paliva naozaj zvyšuje výkon motora,používali to aj nemecké stíhačky ale len v kritickej situácii a motor bol potom na výmenu,ide tu ale o ochladenie zmesi paliva a tým zvečšenie objemovej účinnosti naplnenia válca nie o samotný fakt že je tam voda.
Takto by sa dalo pokračovať dalej.
Vedci nemajú normálne vo zviku podopierať svoje teorie náboženskými témami a príbehmi tisíc rokov starími ktoré sa nikdy nestali.
Takže je tam vela právd ale ten ích výsledok je podla mna blbosť. Len môj názor.
hubatá
14.07.12,03:29
Mňa zaujalo jedno: voda bola pri vzniku života a bude prítomná aj pri jeho konci. Bude to tak, som o tom presvedčená. Nevážime si vodu a to bude koniec ľudstva. Voda má pamäť.
220870
14.07.12,04:08
Ja vždy keď vidím takéto video ,tak sa snažím si to v hlave vyfiltrovať.Každý režisér sa snaží svojim dielkom zaujať a pridáva subjektívny názor.Najviac ma zaujala tá ryža a zamrznuté molekuly vody.Z fyziky aj wikipédie viem ,že voda je najnenormálnejšia chemická zlúčenina na svete.Má 240 zatiaľ objavených anomálií.
Martin1310
14.07.12,14:13
Ano to s tými zmrznutými molekulami a to z tou ryžou bolo také najzáhadnejšie ale to je práve to že tomu jednoducho musíš bez nejakeho dokazovania uveriť a z tým mám ja problém,takže to beriem tak že je to možné ale ruku do ohna za to nedám.

To s tou ryžou by sa dalo bezproblémov vyskúšať lenže ja to nemôžem urobiť pretože ak je tá voda taká prefíkaná tak by ma určiťe prekukla že tomu neverím a nefungovalo by to.:)