dasoft
16.07.12,05:14
Ahojte poradaci.
Prosim o radu alebo skusenost.. Kedze dom mam vo velmi svahovitom terene, aby nezavlhal, dal som spravit okolo 2 vrstvy hydroizolacie asi do vysky 50cm nad buducu uroven terenu (sneh a pod..). Ale pocas tychto horucav sa izolacia zacala odliepat, spravili sa tam bubliny...
Este doplnim - pod hydroizolaciu (glasbit 400) som to vtedy vyrovnaval a 2x natieral penetrakom, penetrak tam drzi, odlepuje sa iba ta izolacia... a to hlavne dolu planda, vytvara bubliny a pod...Tu najviac poskodenu cast som dal opravit (robota bola v zaruke, oprava zadarmo) ale aj potom i ked uz slnko tak nepripeka sa mi izolacie odskeruju, robia bubliny a pod...
Poradte, kto viete, co s tym, staci to dolu asi do vysky 1 tehlicky nad izolaciu omietnut cementovou omietkou a potom neskor ked sa bude omietat dom napojit do stratena? Nemoze robit nejaky problem ked budu pod omietkou trochu bubliny?
Vopred dakujem za kazdu dobru radu...
dasoft
19.07.12,09:30
Este ma napadlo, neexistuju nejake listy, ktore by vertikalnu izolaciu uchytili, aby sa to nesuverilo? Nemate s tym nikto skusenosti? Viem ze vo vacsine pripadov staci natriet gumoasfaltom, ale ja som v prudko svahovitom terene radsej zvolil moznost kvalitnej izolacie.. a takto to dopadlo...