Pecolive
16.07.12,19:58
ahojte,rad by som sa poradil a nechal poucit o tom,aku a ako spravne vybrat repraky do obyvacky.
ide mi hlavne o dobry zvuk pri pocuvani hudby,no taktiez pocuvat cez ne aj tv, resp dvd prehravat.k tomu asi aj zosilovac,alebo mam vybrat nejake aktivne? rad by som mal vsetko prepojene - hudbu prehravat z pc(resp externy HD),radia(hifi veze),tv a dvd prehravaca.existuju zosiky s radiom?budem vdacny za konkretne tipy.budget by bol max 300EUR(repraky,zosik,radio).
KoxXxo
16.07.12,18:43
lujza.j
16.07.12,18:48
panelák alebo rodinný dom? ja len tak, že čo susedia.....:-D
dalid
17.07.12,06:20
Pecolive - nic v zlom, lebo tvoj budget ako tak staci na slusnejsie bazarove regalovky. Pri tvojom rozpocte zial kazde riesenie bude iba o obrovskych kompromisoch :(

skus pozriet http://www.hifibazar.cz/, daju sa tam najst zaujimave kusky za slusne ceny, pred kupu sa tam da dohodnut posluch veci co chces kupit a celkovo maju velmi dobry pristup k zakaznikom. (moja skusenost)

Mozne riesenie - zdroj hudby bude tvoje PC, prepojis na receiver (zosilovac s radiom, ak teda chces aj radio) a ten pripojis na repro. Podla poctu vstupov na receivery nie je problem k nemu pripojit DVD, sat a dalsie zariadenia..
Nejako som nezachytil ci chces ist do sterea alebo viackanalu??
Pecolive
30.07.12,19:24
Koxo,nebude tej zostave chybat subwoofer?
KoxXxo
30.07.12,20:11
To zistíš až vtedy, keď si ju pustíš. Ja som Ti len naznačil smer, ktorým sa treba uberať s 300€ .