Oliver Urban
16.07.12,22:53
Chcel by som sa informovať či má niekto osobné skúsenosti s týmito kotlami na tuhé palivá, ktoré prezentujú dlhú dobu horenia na jedno naloženie. Veľmi ma tieto kotle zaujali a rozmýšlam nad ich kúpou len by som rád poznal osobné skúsenosti niekoho kto má takýto kotol namontovaný a vykuruje s ním domácnosť.
Ďakujem za všetky informácie
lubomir999
28.07.12,07:50
dobry den ,

Ja mam kotol S20U a osobne som spokojny
Doby medzi nakladkou mam cca kazdych 24 hodin pri nejakej teplote - 5/10, Pri teplotach pod 10 mam dobu nakladania cez 12 hodin , kurim drevom , skusal som uhlie ale to sa mi neosvedcilo kupoval som hnede z maďarska a nebola to dobrá kúpa horel som tak cca 3 dni na plné nalozenie co po prepocte na € vychadzalo podobne ako plyn .inak s kotlom nemam ziadný problém .Technický vzaté si myslím ze tieto kotle sú na trhu u nás krátko ale v porovnaní s ostatnými kotlami na tuhé palivá výsledky úspory nozaj dosahujú teda aspon ten moj.Predajca mi tvrdil ze reklamacie nemaju ziadne myslim ze tie kotle su tak jednoduche ze tam ani neni nic co by sa mohlo niekedy pokazit .Som spokojny nelutujem kupu odporucam