zuzana164
17.07.12,11:47
Dobrý den všetkým,
vyfasovala som od zamestnávateľa notebook Lenovo, asi tak 3-4ročný ale má uzamknutú myš... funguje mi iba na prídavnú a nechce sa mi ju stále nosiť... vpredu na myške notebooku svieti ikonka že je uzamknutá, ale nikde som nenašla možnosť odomknutia, zrejme na to existuje nejaká skratka, vie mi niekto poradiť? dakujem
buchač
17.07.12,10:00
Dobrý den všetkým,
vyfasovala som od zamestnávateľa notebook Lenovo, asi tak 3-4ročný ale má uzamknutú myš... funguje mi iba na prídavnú a nechce sa mi ju stále nosiť... vpredu na myške notebooku svieti ikonka že je uzamknutá, ale nikde som nenašla možnosť odomknutia, zrejme na to existuje nejaká skratka, vie mi niekto poradiť? dakujem
Nemám síce Lenovo ....ale predpokladám , že princíp je asi všade rovnaký ...

- hlavná ikona štart
- PC ovládacie panely
- hardware a zvuk
- myš
- myš vlastnosti
- nastavíš podľa svojho
marosj2
17.07.12,10:02
skus fn + F8
zuzana164
17.07.12,11:06
nič, ani Fn F8 ani iné s Fn... a ked pojdem cez ovladacie prvky a myš dostanem sa tak iba k pohybu, prichyteniu a viditeľnosti, nič o uzamknutí a odomknutí... tam som to už hľadala... myš je stále zablokovaná :(
misoft
17.07.12,11:25
Skús Fn + stlačením/ klepnutím na touchpad
zuzana164
17.07.12,11:26
no dačo pomohlo... neviem síce čo konkrétne, lebo som stlačala všetko ale už je odomknutá.... tak Dakujem za čas... dufam ze ju zas nezamknem nejako... :)
samy
24.07.13,11:58
porad mi to nejde