Caseey
17.07.12,18:38
Ahojte chcem sa opýtať, či niekto máte nejaké skúsenosti s bolesťou spánku. Mňa konkrétne bolí ten praví. Podľa iných info som zistil, že to môže byť z toho, že stále pozerám do monitora. Ďalej to môže byť od zubov, že bude niečo z ďasnami alebo koreňom. To je tiež veľmi možné keďže ma bolí zub a tak isto na pravej strane.Dnes som dosť málo spal. Ale toto sa mi stalo už viac krát a spánok ma takto nebolel. Neviete čím to môže byť? A ako by ste v mojom prípade postupovali.. ?

Vopred ďakujem .. Caseey
asedma
17.07.12,17:02
..mna obycajne prestane boliet po vypiti kavy..no pomaha aj vypat PC a prebehnut sa po cerstvom vsduchu..no a samozrejme dohonit zameskany spanok..
Jurivo
18.07.12,06:09
Spánkový sval patrí do skupiny žuvacích svalov. Bolesť môže vzniknúť z jednostranného zaťaženia (napr. bolí zub na jednej strane, tak potravu prežúvame len na nebolestivej strane), ďalej môže byť mierne vysunutá sánka, na svale vtedy vznikajú spazmy.
Treba navštíviť zubára, a ak to nepomôže, tak bolestivý sval jednoducho rozmasírovať.
terezamaria
18.07.12,06:17
Určite by som sa išla ukázať aj zubnému lekárovi, veď uvádza, že ho bolí zub....