marushqa
20.07.12,10:57
Ahojte, obraciam sa tu na vas,chcela by som vas poprosit, ci poznate nejake cviky alebo triky ako si za dva tyzdne vyformovat postavu do plaviek :) chcela by som si vyformovat pas, ale nech skusam co skusam, nejako mi to nejde :( Nevie mi niekto poradit ? Za kazdu jednu radu Vam dakujem :)
tapave.sk
20.07.12,09:13
2 tyzdne je prilis kratka doba.

ak chces zhodit kila, tak musis behat, denne aspon 10km, plus svihadlo aspon 20minut, plus behat do schodov..
tom_i
20.07.12,15:01
jediná rada je ako hovorili Bob a bobek: "vstávať a cvičiť" ... ale za 2 týždne no neviem, potom s formovaním prestaneš a jojo efekt jak vyšitý, a ktomu švihadlu a behu pridaj holahop (ten kruh čo točíš okolo pásu)
vulxy
20.07.12,15:38
do plaviek ja sa najlepsie naformujem ked si kupim vacsie o cislo...nemusim sportovat len vela jest....
nenapisala si ci chces schudnut alebo pribrat....len formovat
marushqa
21.07.12,08:39
ja chudnut nechcem, mam 50 kil a nizsie by to uz bolo asi riskantne ist, len si chcem vyformovat hlavne pas, behavam kazde rano po 30 minut, a cvicim aj doma....svihadlo v byte by bolo asi riskantne pouzivat :D ale dakujem za rady, ja som skor myslela nejake cviky na spevnenie a vyformovanie postavy, a nechcem s tym urcite skonti po 2 tyzdnoch
myara
21.07.12,08:48
ja chudnut nechcem, mam 50 kil a nizsie by to uz bolo asi riskantne ist, len si chcem vyformovat hlavne pas, behavam kazde rano po 30 minut, a cvicim aj doma....svihadlo v byte by bolo asi riskantne pouzivat :D ale dakujem za rady, ja som skor myslela nejake cviky na spevnenie a vyformovanie postavy, a nechcem s tym urcite skonti po 2 tyzdnoch

no, ak mas typ postavy jablko, tak pas nevyformujes
marushqa
21.07.12,08:57
no, ak mas typ postavy jablko, tak pas nevyformujes

a co to znamena typ jablko?
lujza.j
21.07.12,11:01
myara
21.07.12,11:03
a co to znamena typ jablko?

to su zeny, ktore maju stihle nohy, chude ruky, a tuk sa im uklada hlavne v oblasti trupu
lujza.j
21.07.12,11:13
Ahojte, obraciam sa tu na vas,chcela by som vas poprosit, ci poznate nejake cviky alebo triky ako si za dva tyzdne vyformovat postavu do plaviek :) chcela by som si vyformovat pas, ale nech skusam co skusam, nejako mi to nejde :( Nevie mi niekto poradit ? Za kazdu jednu radu Vam dakujem :)
nijako ....
ak si ho doteraz nemala....mať ho nebudeš... to je ako keby chcel niekto kto mám plochý zadok mať guľatý...
každý máme nejaký typ postavy a to nepustí;)
jess
21.07.12,11:25
bohužiaľ :-(