Thurimar
21.07.12,20:34
Zdravím,
mám mágio internet od T-comu a v poslednej dobe sa mi začal opakovať jedne problém. Keď sa pokúšam načítať stránku (väčšinou mi to robí pri google.com), vypíše chybu: "Server sa nenašiel...". Stránku zadávam určite správne a po niekoľkých stlačeniach F5 sa aj načíta. Dnes večer mi dokonca dalo vypísať captcha kontrolu, či nie som bot. Toto isté robí aj pri ostatných počítačoch u nás doma napojených na ten daný modem. Tak isto som skúšal či to nie je vypadok internetu pingovaním (-t) a výpadok nenastal..
babicka1
21.07.12,18:58
mne prišlo oznámenie ,že budú zrýchlovat rýchlost postupne a nebude sa môct určitú dobu dostat na internet možno je to ono
vulxy
21.07.12,19:34
mne sa zase stalo ze po zrychleni klesla rychlost na polovicu co som mal predtym ,po 2 tyzdnoch ma to prestalo bavit musel som im zavolat a ze vraj mam zly modem ale nakoniec priznaly ze sa im stavaju taketo veci a na druhy den uz mi to aj vytuningovaly takze ide to pekne.
skus tiez zavolat a spytat sa ,0800 123 777 ,nech sa staraju.....
mercdok
21.07.12,21:18
Tento poblem maju viaceri uzivatelia ("Server sa nenašiel..."). Chyba je na strane T-Comu, ako vedlajsi efekt zrychlovania :).
Fero11
22.07.12,03:44
Mne to tiez nejak blbne. Nacitanie niektorych stranok trva dlhsie ako obvykle a obcas musim pouzit tiez refresh F5, ale inak je to v poriadku
Ľubomír
22.07.12,06:44
S tou fotkou to preháňaš!
vulxy
22.07.12,07:17
veru ta fotka je pre vacsinu asi provokativna....
misoft
22.07.12,07:23
On fotku mení podľa momentálneho stavu - že Fero?
Fero11
23.07.12,04:31
Presne tak :) o to ide, potom Vam bude andreas dobry, ked sa zacnu moslimovia odpalovat aj v takych malych mestach ako je Bratislava
Fero11
23.07.12,07:33
chcem este napisat, ze poslednu dobu mi to blbne nie len na gmaile, ale aj na sezname (nacitava dlho, sem tam vrati, ze stranka sa nenasla a po F5 uz je to OK). A robi mi to aj na inych strankach. Zase sa telekom vyznamenal, pripada mi ako skylink, zvysuje ceny, obmedzuje sluzby a zneprijemnuje zakaznikom zivot.
Uz som prihlaseny v orange dsl a migrovat budem cca o mesiac, to si zas viem predstavit aky to bude chaos, mne net nepojde a orange sa bude vyhovarat na telekom a telekom mi povie obratte sa na orange, kedze mate od nich NET
Uz sa docela tesim :)
vulxy
23.07.12,07:42
oprav ma ked sa mylim ale nebol prave andreas ten co odpaloval???
Fero11
23.07.12,08:49
jj ale ide o to, ze este stale sa nezobudili (Vo francuzku je uz kazdy 5. moslim)
dano8550
26.07.12,10:57
skús preinštalovať internetové nastavenia v zadu je tlačítko reset tak zober pero vipni modem tlačitkom vzadu a pichi pero potom modem zapni a tlačítko drž 10 sekúnd potom ho viber net by mal nabrať nové nastavenia a mal by fungovať .
mecky
26.07.12,11:16
paneboze, tie tvoje prispevky mi nicia oci, trosku na vyjadrovani a gramatike by sa zislo popracovat :)
Ashley26
30.07.12,04:02
chcem este napisat, ze poslednu dobu mi to blbne nie len na gmaile, ale aj na sezname (nacitava dlho, sem tam vrati, ze stranka sa nenasla a po F5 uz je to OK). A robi mi to aj na inych strankach. Zase sa telekom vyznamenal, pripada mi ako skylink, zvysuje ceny, obmedzuje sluzby a zneprijemnuje zakaznikom zivot.
Uz som prihlaseny v orange dsl a migrovat budem cca o mesiac, to si zas viem predstavit aky to bude chaos, mne net nepojde a orange sa bude vyhovarat na telekom a telekom mi povie obratte sa na orange, kedze mate od nich NET
Uz sa docela tesim :)

tento istý problém mám aj ja - ale stáva sa mi to na PC, notebook mi ide normálne.
a spomeniem ešte, že my máme DSL od Orangeu - a žiadna výhra to nie je. ja práve uvažujem, keď mi skončí viazanosť, tak prejdem do T-comu.
ZUL
30.07.12,05:37
Ja som mala ten istý problém. Ale ak si stiahneš internetový prehliadač Google chrome, tak sa ti všetko podstatne zrýchli.
johanko1
30.07.12,05:53
skuste vymazat v internetovom prehliadaci (nastavenia alebo moznosti) docasne subory a cookies mozno sa tam dostal nejaky bordel, obcas sa to stava, potom restartovat router, modem, cez reset(hadam sa nevymaze:) ) a ked nepomoze tak este by som skusil nainstalovat iny internetovy prehliadac a ked nic tak to bude asi chyba providera.
Fero11
30.07.12,11:17
tento istý problém mám aj ja - ale stáva sa mi to na PC, notebook mi ide normálne.
a spomeniem ešte, že my máme DSL od Orangeu - a žiadna výhra to nie je. ja práve uvažujem, keď mi skončí viazanosť, tak prejdem do T-comu.
Ked mas NET od DSL orange, tak myslim, ze nemas dovod prechadzat do telekomu a vies preco ??
Lebo prechodom k telekomu sa zmeni len fakturacna adresa kde budes posielat vypalne.
Technologia a kable sa nepohnu ostanu tak ako doteraz, cize po technickej stranke sa nic nezmeni.