SeparateSK
22.07.12,19:55
Dobrý deň, dneska som robil Upload clienta k svojej sociálnej sieti, lebo ako vidno v IE nefunguje multiple upload, tak som sa to rozhodol urobiť zvlášť v C#.
Keď som vyskúšal už napísaný kód, zistil som ,že uploadnutý súbor na ftp mojej stránky je asi 2-krát väčší ako naozaj. Teda 66kBytová fotografia, mala 119kBytov.
Tak tento kód:
Stream reqStream = req.GetRequestStream();
reqStream.Write(fileBuffer, 0, (int)req.ContentLength);

som v domnení,že tu je tá chyba pozmenil na:
Stream reqStream = req.GetRequestStream();
reqStream.Write(fileBuffer, 0, (int)req.ContentLength/2);

Teda zmena bola v zmenení údaju o veľkosti posielaného súbora. Teda mohol som uploadovať aj 10GB veľký súbor, i tak to zapisovalo v domnení,že ten súbor má 5GB.
Lenže ako vidno, toto tomu vôbec nepomohlo a to najhoršie, odkedy som to otestoval, nie som schopný pripojiť sa na moju stránku a na všetky stránky bežiace na tom serveri! Jedine cez proxy.
Takže ma ten server asi nejako zabanoval na moju IPčku.
Teda k tej otázke:
Ako sa mám pripojiť na ftpčku mojej stránky a následne sa odbanovať? Skúšal som sa pripojiť na FTP cez proxy, ale výsledok bol taký istý ako bez, 101 Error - Connection reset.
Vedel by mi niekto pomôcť a zároveň povedať čo tá aplikácia vlastne vykonala,že sa nemôžem pripojiť?
Alebo mám kontaktovať majitela serveru, čo podľa mňa nie je najlepšia voľba, ešte vysvetlovať ako sa mi to podarilo... :( (kontaktujem ho asi vtedy, až keď vyskúšam všetky rady a nebude ani jedna z nich fungovať)
SeparateSK
23.07.12,09:28
Problém vyriešený :) Kontaktoval som majitela.