Harold22
23.07.12,10:25
Potrebujem poradit,ked mam v obyvacke plavajucu podlahu a chcem kupit koberec pod sedacku,tak velkost koberca ma byt asi aka? Tak,aby kresla boli mimo koberca,alebo aby boli nozkami na nom?
Velkost izby je 3,5m x 4,7 m.Mam vybraty koberec,ale jeho rozmery su 1,3m x 1,9m.Je to mala plocha vzhladom k velkosti izby?
Kusovy koberec ma prekryvat len malu cast izby,v ktorej je polozena plavajuca podlaha,alebo je to jedno a moze prekryvat aj väcsiu plochu?
kukučka
23.07.12,08:48
Vstupuje tu veľa faktorov, nedá sa jednoznačne odpovedať. Farebnosť, útulnosť, elegancia, zladenie všetkých kusov tak, aby izba nebola prepchatá
Sú kreslá a sedačka pojazdné? Malý koberec bude zavadzať pri posúvaní, alebo zase veľký v mieste prechodu. Kvalita podlahy a či máš susedov pod sebou, väčší tlmí hluk. Skús si to predstaviť, alebo nakresliť.
Harold22
23.07.12,08:57
No kresla su pojazdne,aspon zatial,casom mozno kupim rohovu sedacku.Kusovy koberec by bol prakticky v strede izby,nie niekde po jej stranach.
Pod sebou mam susedov,takze tu hlucnost pri posuvani by som chcel tiez obmedzit,v mieste prechodu zavadzat nebude,neviem,ci je praktickejsie mat na plavajucej podlahe väcsi koberec,alebo estetickejsie nechat viditelnu väcsiu cast plavajucej podlahy.
Tweety
23.07.12,08:59
No kresla su pojazdne,aspon zatial,casom mozno kupim rohovu sedacku.Kusovy koberec by bol prakticky v strede izby,nie niekde po jej stranach.
Pod sebou mam susedov,takze tu hlucnost pri posuvani by som chcel tiez obmedzit,v mieste prechodu zavadzat nebude,neviem,ci je praktickejsie mat na plavajucej podlahe väcsi koberec,alebo estetickejsie nechat viditelnu väcsiu cast plavajucej podlahy.
Určite je lepšie nechať plávajúcu podlahu viditeľnou aspoň z časti.
lujza.j
23.07.12,14:29
a sedačku máš pri stene, alebo niekde v strede alebo inak v izbe.... väčšinou sa dáva malý kusový v mieste kde je stolík...