Marcel Balog
23.07.12,19:55
Dobry den chcel by som sa opytat co to moze byt? Ked sa mi objavuju po tele a na tvari Cervene flaky nepravidelneho tvaru popritom obcas sa objavuju aj male pupence hlavne na rukach mam ich viac vtedy ked sa natom mieste poskriabem casto krat na dotyk su teple ked vykonavam aj nejaku fyz.zataz príde na mna nával tepla a som cerveny predtym som to nikdy nemal venujem sa futbalu a vzdy ked beham sa mi to objavi no niekedy nerobim nic a jednoducho to príde a asi po polhodine to postupne mizne...myslel som si ze je to od vody pretoze som vzdy ked vysiel z vody na internate bol bud cerveny alebo mal tie pupence.....potom som myslel ze od slnka vysiel som na slnko a uz to bolo. Bolo obdobie kedy som napriklad nebol cerveny vobec asi 2 tyzdne a bol som aj na slnku aj som behal..a nic..neviem si to vysvetlit neviete mi niekto poradit prosím vás? co to moze byt? co to sposobuje?
arizona
23.07.12,18:06
mimotemy
Nezakladaj duplicitne temy, stac napisat 1x.
Duplicitu som ti vymazala,pokracuj tu.

Asi najlepsiu odpoved ti da lekar po konkretnom vysetreni. Takto na dialku mozeme iba hadat,aj tak ti to moc nepomoze..
lujza.j
23.07.12,18:08
a kožný lekár čo povedal?
mimiss
27.07.12,14:00
navšteva kožného lekára
opat
04.07.13,11:18
Vieš čo? Už som tu pridal jednu radu a nezvyknem tu písať a už vôbec nie spôsobom ... myslím si. Je to iba z vlastných skúsenosti. Mal som alergiu a bolo to, keď som zjedol niečo kyslé a potom stačilo dane miesto podráždiť a bol kožny prejav. Hľadal som a pátral a zistil som, že alergiu / aspoň môjho typu/ spôsobuje parazit. Krvopotne som ukecal gastroentrologa nech mi vyšetri črevá a potvrdila sa prítomnosť helikobaktera. Predpísal mi tzv. štvorkombináciu liekov. Myslím že dvoje antibiotika, probiotika a niečo na zniženie kyslosti v žaludku. Lekári to dobre poznaju. Prve 3 dni užívania som asi raz až dvakrát denne pocitil taku bolesť v žaludku že ideš do kolien. Ďalej som vydržal kúru asi 2 týždne. Po 3 týždňoch som vysadil Zodac -- ktorý som bral cca 2 roky. Alergia nikde a ani kožne prejavy ! Už je tomu tak asi 8 rokov. Lekár tomu dodnes neverí a smeje sa zo mňa - aj ja z neho!. ja viem svoje. Mali by si uvedomiˇsakra že alergia je reakciou na toxiny z našich nepriateľov v tele. Pritom chcem povedať, že to nemusel vôbec byť ten helicobacter ! Jednoducho v tomto prípade omohli antibiotika.
buchač
04.07.13,15:05
Citácia :

opat
Vieš čo? Už som tu pridal jednu radu a nezvyknem tu písať a už vôbec nie spôsobom ... myslím si. Je to iba z vlastných skúsenosti...

Vieš čo ???
Za tých pár rokov som pridal nie jednu radu ...či už dobrú , alebo zlú , tak to posúdil každý sám , či pomohla ...

Píšem tu , šak čoby aj nie a píšem svojím a svojským spôsobom ...a občas sa objaví aj to " myslím si " ...
Ide o to , že kto nemyslí , tak ten je na Fasebooku a prispieva tam tým svojím " páči sa mi " ....

Žiaľ , musím povedať , že vlastných skúseností v oblasti zdravia mám habadej ...

Myslím si , že pupence za ten rok už hádam aj zmizli ...nemyslíš náhodou ???
Myslím si teda , že ......Cogito ergo sum...