f1zz
24.07.12,15:15
čaute
stiahol som si AMD vision engine control panel a tam som si ponastavoval všade aby som mal najviac fps a teraz sa mi v hrach bugujú textury.. potom som to všetko dal tak ako to bolo a stále sa mi bugujú. grafickú kartu mám ATI mobility radeon HD 4200 series neviete prečo?
Chobot
24.07.12,13:50
čaute
stiahol som si AMD vision engine control panel a tam som si ponastavoval všade aby som mal najviac fps a teraz sa mi v hrach bugujú textury.. potom som to všetko dal tak ako to bolo a stále sa mi bugujú. grafickú kartu mám ATI mobility radeon HD 4200 series neviete prečo?

Nooo, asi si precenil možnosti svojej karty. Rada ATI4200 nepatrí medzi výkonné karty. Staršie hry zvládne aj na vyšších nastaveniach, ale novšie, náročnejšie hry treba hrať na menšom rozlíšení a detailoch, lebo to už nezvládne. Je to predsa len integrovaná GK v notebooku, ktorá nedosiahne výkony samostatných kariet.

http://computermonger.com/ati-mobility-radeon-hd-4200-review-benchmark.html
f1zz
24.07.12,14:53
dá sa to nejak opraviť? lebo pred tým mi všetko išlo v pohode
mecky
24.07.12,15:46
odinstaluj tie nove ovladace a nainstaluj starsie,
tej grafike novsimi nijako nepomozes
f1zz
24.07.12,17:36
aha a nemáš na to nejaký link? lebo ja sa do toho nevyznám.. a neviem ani ako sa tie ovladače volajú a tak..
misoft
24.07.12,18:46
http://support.amd.com/us/psearch/Pages/psearch.aspx?type=2.4.2&product=2.4.2.3.30&contentType=GPU+Download+Detail&ostype=&keywords=&items=20
vyplň políčka pre OS > Result a vyhodí ti výsledok (zelené je odkaz na stiahnutie a potom Download)
f1zz
25.07.12,18:26
odtial som si to sťahoval keď som si chcel zvýšiť ten výkon ale potom sa mi to začalo bugovať ako je to na screene...
skúšal som to odinštalovať a znova nainštalovať ale nič
misoft
25.07.12,18:51
Choď do Správcu zariadení a daj Vrátiť zmeny ovládača.
Ak by to nešlo, stiahni si správny ovládač, ulož u seba, odinštaluj /odober ovládač v Správcovi zariadení, reštart PC , pri bootovaní choď do Safew Mode, prečisti registre, nainštaluj nový (stiahnutý) ovládač - reštart a nechaj nábeh normálne.