Elena333
26.07.12,10:17
Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, či je možné aby som bola tehotná, ked som s partnerom nemala priamo
pohlavný styk, ale išlo len v podstate o dotyk partnerových pohl. orgánov a mojich,
je to možno hlúpa otázka ale trošku mi to mešká tak mám trochu strach...
Letko
26.07.12,08:23
Kúp si tehotenský test a uvidíš.

Pokiaľ sa dostali spermie dovnútra, tak to podľa mňa možné je.
Elena333
26.07.12,08:29
asi si ho kúpim :( ale mám strach, som mladá v podstate aj minulý mesiac mi meškala menštruácia pretože stále mám nejaké problémy tak čo ja viem, ale mohli sa dostať spermie dovnútra ked nedošlo k ejakulácii?
Andy Kralik
26.07.12,08:30
Ak ste nemali antikoncepciu je to možné, spermie môžu byť už v tej "prvej kvapke" pred samotnou ejakuláciou. Je zbytočné sa ale nad tým "teoreticky" trápiť. Ako bolo povedané, kúp si tehotenský test.
Letko
26.07.12,08:35
Máš strach, ale keď si urobíš test a výsledok bude k tvojej spokojnosti, strach pominie.
Hlavne aby to bolo pre teba poučenie do budúcna.
Pošli svojho priateľa kúpiť ten test, nech sa podieľa na tvojom trápení.
Elena333
26.07.12,08:38
dakujem pekne za rady ..kupim si ho :(
alaya1
26.07.12,08:40
Aj keby to dopadlo hocijako- nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt horsie- ale inak drzim paste-)
Andy Kralik
26.07.12,08:44
Aj keby to dopadlo hocijako- nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt horsie- ale inak drzim paste-)

Presne tak. V každom prípade to katastrofa nie je a nebude.. nech je výsledok akýkoľvek. A ty sa poučíš.. nech je výsledok akýkoľvek.
Elena333
26.07.12,08:50
mam iba 18 :( a bolo by to nefer ze som sa s nim ani nemilovala a :(
alaya1
26.07.12,08:52
Tak nevyplakavaj a chod do lekarne.
Mila123
26.07.12,08:53
mam iba 18 :( a bolo by to nefer ze som sa s nim ani nemilovala a :(

neboj nebudeš tehotná....prepočítaj si plodné a neplodné dni......
a jedna rada, choď na gynekológiu a daj si predpísať antikoncepciu......
a ešte jeden postreh.....Boris Becker má dcéru a tiež si ani s jej matkou nemal sex......
Barbara
26.07.12,08:56
mam iba 18 :( a bolo by to nefer ze som sa s nim ani nemilovala a :(


tak sa s ním pomiluj a bude to fér :D
Barbara
26.07.12,08:57
mam iba 18 :( a bolo by to nefer ze som sa s nim ani nemilovala a :(

tak sa s ním pomiluj a bude to fér :D


prepáčte ale musela som:D
GabiZ
26.07.12,09:00
tak sa s ním pomiluj a bude to fér :D


prepáčte ale musela som:D

:D:D:D tak týmto si to zabila!!!!!! :D;)
Elenka, každú pochybnosť vyvrátiš len tým, že si to radšej overíš či už kúpou testu, alebo návštevou u lekára.
Tweety
26.07.12,09:02
[/B]

tak sa s ním pomiluj a bude to fér :D
Nevieme koľko má rokov, tak ju do toho nenúťme. Možno je ešte príliš mladá na sex a milovanie. :)
tom_i
26.07.12,09:02
Načo hneď stresuješ keď si si ešte neurobila test, veď sama tvrdíš, že máš z menštruáciou problémy, nakoľko ti hapruje. kúp test a hneď budeš vedieť na čom si. A riešiť budeš potom.
tom_i
26.07.12,09:04
18
evuš
26.07.12,09:09
Nevieme koľko má rokov, tak ju do toho nenúťme. Možno je ešte príliš mladá na sex a milovanie. :)

..má 18...;)

U nás sa vraví : "Kto ze psi líha, z blchami vstáva" :D:D:D P.s. Nemyslím, že si tehotná !
Barbara
26.07.12,09:11
Nevieme koľko má rokov, tak ju do toho nenúťme. Možno je ešte príliš mladá na sex a milovanie. :)

no ja by som povedala, že je príliš stará, aby ešte nemala sex:D
Mila123
26.07.12,09:12
na sex má čas....
Barbara
26.07.12,09:18
neviem vymazať ten 1 môj príspevok,

mimochodom ona píše, že išlo len ""o dotyk"" no ja by som ten dotyk nazvala povedzme""ručnou prácou""" pohlavných orgánov a že nedošlo k ejakuácii:D

prečo mám ten pocit zase, že si z nás niekto striela, aby sa zabával
Barbara
26.07.12,09:20
MIlka, ani čas nemá, iba na "" dotyk"":D tak letmo ida cestou
Barbara
26.07.12,09:22
lidičky mám 54 môžem ešte otehotnieť? či si už môžem veselo užívať????:rolleyes:


toto má byť fór, iba vek sedí a koniec vety:D
alaya1
26.07.12,09:23
Myslim si, ze toto absolutne nie je na zosmiesnovanie dievcata vhodny cas.Ak sa obava, nema skusenosti treba poradit v teme a nie vysmievat sa jej strachu.
Tiez mi nebolo jedno, ked mi v mladom veku nedoslo a to som aj bola vydata a mala som dost stresy.

A co ked ma 18, preco treba robit si len posmesky? Asi dotycne zabudli, ake to bolo, ked mali 18 ony.Tiez hladali radu, kde sa da.
tom_i
26.07.12,09:24
no ja by som povedala, že je príliš stará, aby ešte nemala sex:D niekto má dnes skvelú náladu http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4135.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
alaya1
26.07.12,09:26
Skor by som povedala, ze sutazi v trapnosti.
Barbara
26.07.12,09:27
Myslim si, ze toto absolutne nie je na zosmiesnovanie dievcata vhodny cas.Ak sa obava, nema skusenosti treba poradit v teme a nie vysmievat sa jej strachu.
Tiez mi nebolo jedno, ked mi v mladom veku nedoslo a to som aj bola vydata a mala som dost stresy.

A co ked ma 18, preco treba robit si len posmesky? Asi dotycne zabudli, ake to bolo, ked mali 18 ony.Tiez hladali radu, kde sa da.

Píše, že bol iba dotyk, takže tehotná nemôže byť v žiadnom prípade, a ja som nemala 18 keď som začala, ale 19.;)
alaya1
26.07.12,09:29
Píše, že bol iba dotyk, takže tehotná nemôže byť v žiadnom prípade, a ja som nemala 18 keď som začala, ale 19.;)

Aj keby neviem co napisala o dotykoch, je to mlade dievca, potrebovala radu a nie tieto posmesky. A tvoje zaciatky mna osobne absolutne nazaujimaju.

Ved vies, porad jej, povzbud, ale hned takto sa navazat. je to trapne.
Llívia
26.07.12,09:38
Presne to, čo píšeš v poslednej vete, napadlo aj mne.
Elena333
26.07.12,16:02
nevadi ja vam dakujem krasne aj tak :) ste ma ukludnili trochu :)...este skusim teda pockat par dni a za ten cas si kupim test :)...a..Barbara rozosmiala tym komentarom aj mna :D naozaj...aj ked mam stale strach..a nie je mi teda vsetko jendo kym si ten test neurobim
Elena333
26.07.12,16:05
a alaya dakujem ze si sa ma zastala :)
alaya1
26.07.12,16:30
Je to tak ako vsade.
Ten kto nemoze velmi chce a ten co moze sa boji, lebo nechce.
Elena333
26.07.12,17:20
ja chcem urcite ale neskor ..
osky
26.07.12,18:57
to suhlasi,ale dnes uz je tolko informacii o tychto veciach,ze otazka je ozaj na smiech.
osky
26.07.12,18:59
ja 20 a som na seba pysna,ze som tak dlho vydrzala,nic som nezmeskala.
osky
26.07.12,19:04
Elenka,naozaj ta nikto nema v umysle zosmiesnit,ale tehtenstvo nepride len tak po nejakom hladkani,ver mi.na to treba uz trochu viac energie...
upokoj sa a uz na to ani nemysli.a nabuduce sa radsej poisti dakou ochranou,aj ked ja osobne neuznavam antikoncepciu v nijakej forme .
alaya1
26.07.12,19:10
osky, myslim, ze je lepsie, aj ked saa opyta na podla teba banalnost, akoby ostala v nevedomosti, nemyslis?
alaya1
26.07.12,19:14
Na jednej internetovej zdravotnickej stranke som sa docitala od gynekologa odpoved na otazku respondentky, ktora sa pytala, ci moze otehotniet, ked nemala styk, len pracovali citujem" rucne strucne".Gynekolog odpovedal, ze ak muzovi ostali spermie na ruke a tu ruku potom "umiestnil" na patricne miesta je mala moznost, ze moze dojst aj k oplodneniu vajicka. Takze, myslim si, ze tato otazka tu na porade nebola az taka banalna.
buchač
26.07.12,20:55
asi si ho kúpim :( ale mám strach, som mladá v podstate aj minulý mesiac mi meškala menštruácia pretože stále mám nejaké problémy tak čo ja viem, ale mohli sa dostať spermie dovnútra ked nedošlo k ejakulácii?



mimochodom ona píše, že išlo len ""o dotyk"" no ja by som ten dotyk nazvala povedzme""ručnou prácou""" pohlavných orgánov a že nedošlo k ejakuácii:D

prečo mám ten pocit zase, že si z nás niekto striela, aby sa zabával

...Barbie ...i ja sa smejem .....

...a Elenka ....hm , sorry ...žeby si si zmenila meno na Mária ???

...k zvyšným odpovediam všetkých nickov je zbytočne sa vyjadrovať .......točíte všetko možné , len nie k veci .....
alaya1
26.07.12,21:00
Veru, veru...viacnasobne tehotny, vyznas sa-))))
alaya1
26.07.12,21:04
Napisem to este raz, lebo asi je to tazke pochopit. Takato tema pre 18 rocne dievca, ktore nepozname a nevieme, v akom je prostredi, moze byt velmi vazna a urcite by som sa z takeho dievcata nevysmievala.Ak neviem poradit, tak by som nekecala do vetra.Mladi ludia koli ovela vacsim banalnostiam urobia urcite veci, a preto by som porozmyslala, ako budem reagovat na takuto otazku - a to pisem aj zo skusenosti zo svojej povodnej profesia.
buchač
27.07.12,02:38
alaya1 5 Hours Ago #17468
Veru, veru...viacnasobne tehotny, vyznas sa-))))

...tehotný , netehotný...ale hej , vyznám sa...

Napisem to este raz, lebo asi je to tazke pochopit. Takato tema pre 18 rocne dievca, ktore nepozname a nevieme, v akom je prostredi, moze byt velmi vazna a urcite by som sa z takeho dievcata nevysmievala.Ak neviem poradit, tak by som nekecala do vetra.Mladi ludia koli ovela vacsim banalnostiam urobia urcite veci, a preto by som porozmyslala, ako budem reagovat na takuto otazku - a to pisem aj zo skusenosti zo svojej povodnej profesia.

Napíšem aj JA ...lebo som sa asi nesprávne vyjadril ....
Nik sa nevysmieva ...len som parafrázoval Pannu Máriu ...aj ona nepoškvrnená porodila ...

Myslíš so , že do vetra vravím ???......na niečo podobné

ale mohli sa dostať spermie dovnútra ked nedošlo k ejakulácii?
nie je mať nejaké vysokoškolské vzdelanie , odbornú profesiu ...ono stačí aj to všeobecné vzdelanie , skúsenosti a aj prax ...

Okrem vysokej školy mám všetko , niekedy aj absolventi týchto inštitúcií ( skromne - neskromne poznamenávam ) na mňa nemajú...

...a sama vravíš , že si na nejakej stránke čítala to

Gynekolog odpovedal, ze ak muzovi ostali spermie na ruke a tu ruku potom "umiestnil" na patricne miesta je mala moznost, ze moze dojst aj k oplodneniu vajicka.
čo ja dávno viem a ani gyndoša mi k tomu nie je potrebného....

...a ozaj , neodpustím si poznámku .........keď mladá nevie , nech netrtká bez ochrany a z ručných prác si radšej vyberie štrikovanie alebo vyšívanie ...
Aj svojim dcéram som toto priamo na rovinu do ksichtu zadrel , že keď šrac má rozum v slipoch , tak ony musia mať ten svoj zabalený v celofáne , v kabelke pekne uložený ...
...he , že jaké červené ksichty strúhali ...:---
Deganova
27.07.12,02:50
... 100 bodov...
alaya1
27.07.12,05:58
Tvoje dcery mali to stastie, ze mali takeho otca, ze im to vysvetlil.
Ani netusis, kolko dievcat nema doma takuto podporu a takychto rodicov. Veci tykajuce sa intimneho zivota su pre nich doma v rodine TABU:Preto sa obracaju na rozne internetove stranky a tam hladaju pomoc.

Ak tu pomoc a vysvetlenie najdu, myslim, ze to tie dievcata posunie vpred,co sa tyka ochrany pred neziaducim tehotenstvom, ak nenajdu, opat sa narodi nechcene dieta.Alebo sa aj nenarodi, co je horsi pripad.

Pises, ze ty davno vies tie veci, ale dievca to nevie, nemyslis?

Preco si vsunul VS do prispevku so neporozumela, jasne, ze na to netreba VS, len dobru radu a vysvetlenie.

A nebola to nejaka internetova stranka, ale odborna gynekologiocka poradna, kde sa dotazovali rozne zeny, na rozne problemy.

Ci chces ci nie, dievcata a chlapci to budu skusat nadalej a je len an nas "vyzrelejsich" ci im poradime, alebo si z nich budeme robit len posmesky.

Islo mi len o to, aby dostala radu a tema na nezvrtla na "zartovanie".
To je myslim si, v tomto pripadne nevhodne, aj ked otazky zadavatelky temy moze pre niekoho vyzniet banalne, ci primitivne.
ludmilla
27.07.12,10:11
Zhrnutie pre Elenu:
Pri intímnom vzťahu s mužom bez ochrany môžeš otehotnieť aj bez toho, aby prišlo priamo k pohlavnému styku. Muž produkuje už pred ejakuláciou malé množstvo spermií a keďpríde ku kontaktu pohlavných orgánov, môžu spermie vniknúť, tie sa môžu dostať aj inými cestami do pošvy, napr. rukou. Čiže aj pri takýchto "hrátkach" je potrebné ochranu používať
Písala si, že aj minulý mesiac ti meškala menštruácia, takže väčšia pravdepodobnosť je, že ti znovu len mešká a tehotná pri tom nie si, v každom prípade si urob test a nech táto skúsenosť ostane len ponaučením pre ďalšie pekné chvíle.
osky
27.07.12,19:10
PRECO TIE CO MOZU NECHCUß

A PRECO TIE CO CHCU;NEMOZU?

ach jaj,svet je cely naopak.
Llívia
27.07.12,19:17
PrePrečto tie, čo môžu, nechcú? Ach jaj, svet je celý naopak - možno preto nechcú ;-)
alaya1
28.07.12,06:59
PRECO TIE CO MOZU NECHCUß

A PRECO TIE CO CHCU;NEMOZU?

ach jaj,svet je cely naopak.

Osky- neuvedomuju si, aku velku sancu a moznost maju. Nezufaj, nadej stale je a z posmeskarov si nerob nic, na kazdeho raz pride mraz!.
Llívia
28.07.12,19:27
PRECO TIE CO MOZU NECHCUß

A PRECO TIE CO CHCU;NEMOZU?

ach jaj,svet je cely naopak.
Každá, ktorá sa tak rozhodla, má na to svoj dôvod. Aj keď sa to niektorým nepáči - je to ich rozhodnutie, nikto nikomu nemôže nariaďovať, aby mal deti, keď nechce. Keď vidím, aká je dnešná doba, aký je ten svet naopak, tak sa žiadnej nečudujem, že sa preto rozhodla nemať dieťa a určite jej nebudem otrieskavať o hlavu nejaké žvásty o šanciach a možnostiach. No beriem to, že poniektorí majú problém toto pochopiť, strkajú nos tam, kam nemajú a chcú iným nariaďovať, ako majú žiť (teba do tejto kategórie neradím).

mimotemy Tragédia je skôr to, že tie, čo môžu a nechcú, nemôžu chcieť pre tie, ktoré nemôžu a chcú.
PS: Pre tých, ktorí nepochopili: náhradná matka ;)