Adka83
27.07.12,22:14
Prosim Vas viete mi poradit. Kupili sme dom v radovej zastavbe, kde uz sused z pravej strany byval. Vznikol nam problem pri zateplovani. Mame spolocny "vchod", ktory my chceme zateplit ale on s tym vrcholne nesuhlasi, lebo on ma nema vobec zateplene. Tak sme si zateplili iba polovicu steny, ktora patri nam. Nato sa nam vyjadril, ze je to protizakonne a ze nam neda suhlas ku kolaudacii. Prosim Vas mozete mi poradit ako mam postupovat??? On mi totizto povedal, ze v radovej zastavbe je to tak, ze celne steny su vzdy vzhladovo podla praveho domu (co je on) a ze tym padom aj farbe celej celnej steny a mojej bocnej steny musi byt rovnaka. Ked sme uz suhlasili s tym ze teda to namalujeme jeho farbou, tak na mna vytiahol, ze si musim strhnut aj zateplenie co mam nad svojimi dverami. Ma na to pravo???? Prosim poradte je to SURNE!!!! DAKUJEM101
220870
27.07.12,20:22
Váš dom je váš.Jeho je do toho akú máte fasádu bačovu fujaru.
Adka83
27.07.12,20:24
Lenze on sa mi vyhraza pravnikom a ja neviem kde je pravda!!! Som zufala zateplenie je uz na stene, zajtra sa na tahat sietka do utorka malo byt vsetko hotove.....
dushanbe
16.09.12,16:27
Adka, ako vám to dopadlo s tým susedom? Dúfam, že ste sa nedali odradiť a zateplenie ste si nechali.