ajco
28.07.12,13:19
Vie niekto o hromadnej zalobe?? ak ano prosim napiste uz ma to nebavi...


Predžalobná výzva k úhrade dlžoby
Vážený klient!

Vo veci Vašej neuhradenej pohľadávky sme boli poverení spoločnosťou Flavio Contrepacore and Co. Ltd. presadením jej právnych záujmov na území Slovenskej a Českej republiky. Do dnešného dňa ste nereagovali na výzvy nášho mandanta na zaplatenenie predmetnej pohľadávky.

Konáme v zastúpení nášho Mandanta, spoločnosti Flavio Contrepacore and Co. Ltd., Seychelles
Mandátne číslo zmluvy: FCC-5134-1120

Pohľadávka: 79,95 €
Úrok 11,49 €
Poplatky 0,00 €
Uhradené: 0,00 €
Zmeny: 0,00 €

Celkový dlh spoločnosti: 91,44 €


Týmto Vás vyzývame uhradiť Vašu dlžobu v lehote do 14 dní odo dňa doručenia tejto výzvy na nasledujúce bankové spojenie:

Úhrada prevodom alebo priamym vkladom

SLOVENSKÁ REPUBLIKA (EUR)

Banka: Tatrabanka, a.s.
Číslo účtu: 2922855549 / 1100

IBAN: SK58 1100 0000 0029 2285 5549
SWIFT: TATRSKBX

ČESKÁ REPUBLIKA (CZK)

Banka: Česká spořitelna, a.s.
Číslo účtu: 2289570379 (tel:2289570379) / 0800

Variabilný symbol: 3778296548



Chceme Vás upozorniť, že v prípade neuhradenia danej dlžoby budeme vo veci postupovať ďalej a podnikneme kroky k zahájeniu súdneho konania. V súdnom konaní Vám súd prikáže popri dlžnej čiastke uhradiť aj ďalšie náklady spojené so súdnym konaním. Nasledujúce náklady Vám môžu vzniknúť v prípade neuhradenia danej pohľadávky v určenej lehote.
Vymáhaná pohľadávka


Istina celkom, poplatok za prístup do databázy
60,00 €


Zmluvné pokuty
13,00 €


Úrok z omeškania 0,25 % denný úrok /ročne
54,75 €


Trovy súdneho konania - zaplatený súdny poplatok
16,50 €


Trovy právneho zastúpenia v konaní pred súdom
33,20 €


Súdny poplatok za vydanie poverenia na exekúciu
16,50 €


Trovy právneho zastúpenia v exekučnom konaní
33,20 €


Trovy exekučného konania ( odmena exekútora + hotové výdavky v exekučnom konaní)
74,36 €


Vaše celkové náklady
301,51 €



Ohľadom Vašej dlžoby sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť na nasledujúcich telefónnych číslach:

Call Centrum – BIB Services s.r.o.

+421 (0) 904 010 021 (tel:%2B421%20%280%29%20904%20010%20021)*
+421 (0) 949 202 451 (tel:%2B421%20%280%29%20949%20202%20451)*
+421 (0) 949 202 457 (tel:%2B421%20%280%29%20949%20202%20457)*

* Pondelok – Piatok 09.00 – 17.00 h



Informácie o možnostiach pri splátkach prostredníctvom splátkového kalendára

V prípade, že si prajete zaplatiť danú pohľadávku prostredníctvom splátkového kalendára, pošlite nám písomnú žiadosť na adresu sídla firmy alebo emailom na adresu: uctovnictvo@bib-services.sk.
Pohľadávku je možné splatiť v dvoch, troch alebo štyroch splátkach.

Informácie o vymáhanej pohľadávke

Uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu je v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území Slovenskej republiky, a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka a § 262 Obchodného zákonníka.

Prihlásenie bolo vo Vašom prípade uskotočnené prostredníctvom Vašej emailovej adresy, mena a priezviska, trvalého bydliska a dátumu narodenia. Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptovali ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Medzi Vami a spoločnosťou Flavio Contrepacore and Co. Ltd. vznikla právoplatná zmluva, uzatvorená podľa právnych predpisov platných na území Slovenskej a Českej republiky.

Informácie o spoločnosti BIB Services s.r.o.

Sme vedúcou spoločnosťou na trhu poskytujúcou služby v oblasti spravovania a vymáhania pohľadávok. Vďaka skúsenostiam a využívaniu pokrokových technológií ponúkame kvalitné a bezproblémové spravovanie akéhokoľvek množstva pohľadávok a vysokú efektivitu pri ich vymáhaní na celoeurópskom trhu.

S pozdravom,


BIB Services s.r.o.
Mostná 13, 949 01 Nitra
Slovenská republika

IČO: 45 467 048
DIČ: 2023007723 (tel:2023007723)
Vložka číslo: 27169/N
Okresný súd Nitra
Štúrova 9, 949 68 Nitra
buchač
28.07.12,12:11
Vie niekto o hromadnej zalobe?? ak ano prosim napiste uz ma to nebavi...




...he .......čítaj ....


Vážená spoločnosť !

Obdržal som Vašu výzvu na zaplatenie .
Príslušný papier som položil medzi doručenú poštu do veľkej krabice od banánov.
Posledný deň v mesiaci je lotéria , najmladší člen domácnosti vytiahne jednu faktúru a tá je následne preplatená .

S veľkou ľútosťou Vám oznamujem , že tento mesiac ste neboli vylosovaný , no postupujete samozrejme do ďaľšieho kola ...

S úctou ....
ajco
05.08.12,13:57
dobra odpoved len ci to bude aj tym curakom stacit :D aj tak si mzslim ze tu divnu firmu zalozil nejakt pravnik z tej bib vymahacskej firmy
Katy a R
05.08.12,15:20
ezop81
05.08.12,16:34
rad sa pridam to iste prichadza aj mne
ezop81
05.08.12,16:34
rad sa pridam to iste prichadza aj mne
jankalina1967
06.08.12,02:42
Je celkom prijemne zabavat sa nad ich bezmocnostou.:)
kezeso
06.08.12,13:02
Zadávateľ témy je v nezávideniahodnej situácii. Žartovať na jeho účet je pod úroveň.
Doporučím ti navštíviť právnika a prejednať vhodný ďalší postup. Niekedy robia tieto vymáhačské firmy veľké ramená a bu-bu-bu. Nájdu sa takí, čo radšej zaplatia, aby mali pokoj. Ak sa však cítiš neoprávnene oslovená, treba sformulovať protinávrh, kde im bude zdôraznené obťažovanie a finančný postih. Nie som právnik, ale mal som podobné problémy a bez právnika by som si neporadil. V mojom prípade šlo o dlh môjho spoločníka z podnikania. Veľa šťastia a držím palce.
jankalina1967
06.08.12,13:34
S uplnou istotou mozem povedat, ze vsetky tieto ukony vobec robit netreba. Uplne najjednoduchsou formou obrany proti tymto konkretnym podvodnikom je uplna ignoracia.
Tato zberba velmi dobre vie, ze vobec nic nemoze, iba sa spolieha, ze to nevedia jej obete.
Tu je modus operandi podvodu a riesenie tejto chamrade.
http://jano-kalina.blogspot.sk/2012/06/podvody-na-internete.html
victorv
11.12.12,13:46
môj dedo hovorieval "synak, pokým ťa z domu nevytiahnu za golier ako nás Wermacht, nič sa nedeje" :)

JEDNODUCHO NIČ NEPLATTE NIKOMU POKIAĽ STE NIČ NEPODPISOVALI VLASTNOU RUKOU !

Toto platí pre úplne všetky firmy (vrátane týchto podvodníkov), či už fungujúce cez internet alebo in real life. Akonáhle niečo podpíšete vlastnoručne, alebo elektronickým podpisom s platným certifikátom cez internet, až vtedy si u vás dodávateľ môže uplatniť pohľadávku. Do tohto momentu nie. Bez ohľadu na to či vám službu poskytol, alebo neposkytol.
Jedine podpis vás právne zaväzuje k plneniu zmluvy a podmienkam zmluvy. NIČ INÉ !

Ale ľudia sa dajú ľahko obalamutiť. Naženú im strach, že keď nezaplatia málo (tamtých 98 Eur) tak budú platiť veľa (spomínaných 301 Eur). A mnohí zo strachu aby neplatili ešte viac, radšej zaplatia tých 98 Eur čo najskôr. Ešte raz, NEPLATTE NIČ, IGNORUJTE ICH. Iba toto platí.

1) treba si uvedomiť že cez internet vás môže registrovať hocikto. Váš nezbedný syn, alebo sused, kamarát (aj keď bol by to zvláštny kamarát), nepriateľ, kolega...prosto hocikto, kto pozná vaše údaje. Z tohto dôvodu bez vášho podpisu nemôže byť vaša registrácia právne podložená. A na to existuje elektronický podpis, aby sa dali zmluvy uzatvárať aj cez internet. A elektronický podpis nieje nič iné, ako váš vlastnoručný podpis zaslaný elektronicky. Čiže sme tam kde sme aj v prípade podpisovania papiera kdekoľvek na úrade.

2) prostredníctvom IP adresy ste nepostihnuteľní. I keby ste mali statickú (pevnú) IP adresu, v tomto prípade vás síce je možné vypátrať, ale nie je možné usvedčiť registrácie vašej osoby. Rovnako ako v predošlom bode, registrovať vás mohol váš syn, priateľ, kolega na návšteve, bol žúr u vás doma, kamarát si sadol na chvílu k počítaču a urobil si prdel. Hotovo. Vás to k ničomu nezavazuje.



A preto v žiadnom prípade.............NEPLATIŤ ! NEBÁŤ SA ! IGNOROVAŤ !



..........a najlepšie ich emailovú adresu zablokovať nech vás neotravujú. Ak budú mať tú drzosť poslať výhražný list, ten roztrhať (alebo postúpiť do zlosovania ako je uvedené v príspevku vyššie:) ) , ak vám nebodaj príde súdne predvolanie alebo rozhodnutie, čo je vrchol drzosti týchto podvodníkov, tak to si overiť či je pravé. Čo má spĺňať pravé súdne rozhodnutie tu- http://www.loganraise.over.cz/21-online-investment-group-ltd-seychelles-firma-bib-services-s-r-o/trochu-dobrych-zprav/ .....a tu - http://www.loganraise.over.cz/21-online-investment-group-ltd-seychelles-firma-bib-services-s-r-o/dulezite-sdeleni-ohledne-firmy-bib/
bodliak
11.12.12,16:25
Navrhujem obehnúť zopár portálov a registrovať naše panstvo z vlády, parlamentu a všetky tučné pijavice ...
ich manželky (ktoré sa tak rady pretŕčajú v smotánkach), majetné svokry a dedov eštébákov...

Adresy z orsr a registrácia cez TOR ( https://www.torproject.org/ ).
S chuťou do toho!
Ondrej776
26.05.13,07:33
Zdravim,

prisla mi dnes opat upomienka vo veci 60 eur faktur, zacinaju opat so svojimi nezmyselnymi upomienkami. Chcem sa vsak spytat, ci navstivili niekoho z Vas aj doma, lebo u mna boli dvaja ludia v mene BIB Services s.r.o. osobne doma. Ja som z Nitry. Musel som im podpisat ze suhlasim z platbou cez splatkovy kalendar, inac pridu druhy raz s exekutorom...mam pocit ze zacinaju teraz vymahat pohladavky cez sud. V prilohe mailu som mal aj Uznesenie okresného súdu Nitra, kde sud povedal, ze zaloba asociacie (asi pan Antonak) je neopodstatnena...Aky je teda stav, treba to zaplatit, alebo ignorovat. Zacinam mat trocha strach.

S pozdravom

Ondej


Vážený pán xy,


vo veci Vašej neuhradenej faktúry Vám týmto oznamujeme, že na základe Všeobecných obchodných podmienok, všeobecných užívateľských informácií ste do dnešného dňa neuhradili Vašu dlžobu za prístup do spoplatnenej datábazy stahujme.sk. Naša spoločnosť odkúpila Vašu pohľadávku a je zo zákona povinná oznámiť Vám výšku dlžoby pred podaním žaloby a následným začatím exekučného konania na príslušnom miestnom súde Vášho bydliska.

Vaša celková dlžoba vrátane príslušenstva za prístup do online databázy činí: 260,90 EUR

Týmto Vám ponúkame na základe odporučenia právneho oddelenia pred začatím súdneho vymáhania danej pohľadávky možnosť uhradenia jednorázového poplatku vo výške:
Celková suma, mimosúdne vyrovnanie: 125,00 EUR
v lehote do 14 dní na dole uvedené bankové spojenie. Po úhrade danej sumy budú všetky právne nároky považované za ukončené, Vaše osobné údaje budú z databázy neplatičov vymazané a Vám pri úhrade horeuvedenej sumy nevzniknú žiadne ďalšie náklady.

V prípade, že do 14 dní odo dňa doručenia danej výzvy neuhradíte sumu vo výške 125,00 EUR, je nasledujúcim dňom opätovne splatná pôvodná výška pohľadávky vo výške: 260,90 EUR

Bankové spojenie // International Account Number

Spoločnosť Flavio Contrepacore and Co. Ltd. poverila spoločnosť International Payment Services s.r.o. so sídlom v Bratislave, Obchodná 39, 811 06 Bratislava, IČO: 45 606 251 správou a vymáhaním neuhradených pohľadávok na základe mandátnej zmluvy. Prosíme Vás týmto o úhradu horeuvedenej pohľadávky bez navýšenia dlžnej sumy na účet našej spoločnosti:

Slovenská republika (EUR)

Banka: Všeobecná úverová banka
Číslo účtu: 2857185058 / 0200

IBAN: SK56 0200 0000 0028 5718 5058
BIC: SUBASKBX


Česká republika (CZK)*

Banka: VOLKSBANK CZ, A.S.
Číslo účtu: 4200354258 / 6800

IBAN: CZ38 6800 0000 0042 0035 4258
BIC: VBOECZ2X

* Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.

Úhradu za mimosúdne vyrovnanie Vás prosíme vykonať v lehote do 14 dní, t.j, najneskôr do 09.06.2013 na horeuvedené bankové spojenie. Pri prevode nezabudnite udať variabilný symbol: ******** pre správne priradenie Vašej platby.

V prípade, že ste medzičasom danú pohľadávku uhradili, považujte túto upomienku za bezpredmetnú.

Táto pohľadávka Vám vznikla na základe užívania našej platenej online databázy www.stahujme.sk
Pri registrácií ste vyplnili Vaše meno, priezvisko, bydlisko, emailovú adresu a dátum narodenia. Akceptovaním všeobecných obchodných podmienok, všeobecných užívateľských informácií ste uzavreli platnú zmluvu s našou spoločnosťou uzatvorenú elektronicky na diaľku.

V prípade, že ste zabudli prístupové dáta do našej online databázy, môžete si ich nechať poslať na našej predmetnej stránke www.stahujme.sk, v kolonke „Zabudli ste heslo?“

V prípade, že máte otázky k danej faktúre, alebo upomienke, kontaktujte zákaznícke centrum spoločnosti International Payment Services s.r.o. na emailovej adrese: ips-sro@pro-mail.eu

Ďakujeme, že ste využili naše služby

Váš Team z International Payment Services s.r.o.

International Payment Services s.r.o.
Mostná 13, 949 01 Nitra
Slovenská republika

Kontakt: E-mail: ips-sro@pro-mail.eu
Zákaznícka linka: +421 903 923 351*

*(Po-Pia 09.00 - 17.00 hod.)

IČO: 45 606 251
DIČ: 2023108186
Vložka číslo: 34106/N
Okresný súd Nitra
Ondrej776
26.05.13,07:33
oni mam pocit nedaju pokoj uz nikdy....
Peto7785
11.06.13,12:00
internetove-kauzy.webnode.sk - vytvoril som na to blog, uz coskoro sa tam objavia zaujimave reportaze a informacie o internetovych kauzach...staci sledovat moj blog.

Nové informácie ohľadom kauzy na mojom blogu!!!
marian12
07.07.13,19:57
Ja mam ten isty problem a som ochotny podat zalobu,este 2 potrebujeme,aby to bolo riesitelne.
angel22
16.07.13,14:10
Dnes som zastavila svoju mamu pred uhradenim 131,-eur tejto podvodnickej bande. Chuda, hanbila sa, a az ked nevedela urobit uhradu cez IB tak z nej vyliezlo o co ide. Takze ak by slo o hromadnu zalobu verim, ze sa prida. Ak je to este aktualne: lehotanova@creobb.sk