hale
28.07.12,19:43
Prosim Vas o info aky je postih, ak pocas PN, ked clovek NEMA povolene ziadne vychadzky ho kontrola zo SP nenajde doma? Strati CELU nemocensku davku odzaciatku, alebo mu len prerusia vyplatenie davky odo dna tejto kontroly? Ma to potom neskor nejake nasledky v SP - penale, navysenie nemocenskeho, nejaky "cierny bod" pre buducnost? Ako sa da "ospravedlnit" nepritomnost doma v takom pripade? Nemam vychadzky, bojim sa ist aspon na nutny nakup o deviatej vecer. :-(
Llívia
28.07.12,18:02
Prosim Vas o info aky je postih, ak pocas PN, ked clovek NEMA povolene ziadne vychadzky ho kontrola zo SP nenajde doma? Strati CELU nemocensku davku odzaciatku, alebo mu len prerusia vyplatenie davky odo dna tejto kontroly? Ma to potom neskor nejake nasledky v SP - penale, navysenie nemocenskeho, nejaky "cierny bod" pre buducnost? Ako sa da "ospravedlnit" nepritomnost doma v takom pripade? Nemam vychadzky, bojim sa ist aspon na nutny nakup o deviatej vecer. :-(
Nemá kto iný z rodiny nakúpiť? Ale ak žiješ sama, tak nákup potravín by mal byť dostatočný dôvod na ospravedlnenie, prečo si nebola doma, veď čo máš od hladu umrieť? :confused: Ale to je len môj názor.
Andyke
28.07.12,18:18
wagner
28.07.12,18:35
Po 22 hodine už nemajú právo nikoho budiť. Ak máš možnosť, choď si nakúpiť v noci. Inak to nemôžeš riešiť. Alebo požiadať nejakú dobrú dušu, čo Ti nakúpi. Inak len cestou k lekárovi a od lekára