Ingrid Ondruskova
29.07.12,06:59
Včera sme boli na Červenom Kameni na výlete a vrátili sme sa maximálne sklamaní...Hneď na vstupe sme uvideli mobilný bankomat...až potom sme pochopili prečo...?
Boli sme rodinka s 3 malými deťmi, čiže 5 osôb...vstupné 26,-EUR!! Keď sme si chceli pozrieť
krátke vystúpenie sokoliarov...17,-EUR!! vozenie na koníku pár metrov...2,-EURá!! atď.
Nenormálna drahota!! A úroveň? Nula bodov...Jedna veľká lúka, na konci ktorej bolo improvizované
pódium, nudný program, takmer žiadna prezentácia ľudových umení, o stoličkách alebo laviciach sme mohli iba snívať...samozrejme sa sedelo
na vlhkej tráve na slnku, ešte že sme sa ako rodičia po 2 hodinách spamätali a išli sme sklamaní domov...
Tak sa pýtam, čo sme dostali za naše utratené peniaze? No skoro nič....Omnoho krajšiu akciu podobného druhu a ZADARMO sme zažili vrámci výletu v Brne vrámci mestkských slávností.... Záver: včera večer sme skonštatovali, že nás niekto ozbíjal o peniaze...
na Slovensku je to tak.....ale aspoň isto vieme, že nikdy viac!!!!:eek::confused:
Indeed
29.07.12,05:05
Pokupte si knihy "Toulavá kamera" a chodte na výlety po Česku...

Je tam určite viacej atrakcií ...
Ingrid Ondruskova
29.07.12,05:07
Plne súhlasím...práve dnes ráno sme sa pevne rozhodli, že zvyšok prázdnin aspoň týždeň strávime na západe od Slovenska /ČR/.
srska
29.07.12,05:44
preto ideme radšej do orthu, pozrieme zámok + záhradu za 2x 8 evri, nadlábneme sa u bindera pod 100 ročným viničom, dáme zmrzlinu oproti zámku za 2x 3,80 evri a ideme domov spokojní, nadlábnutí a s úmyslom, že za mesiac sa tam vrátime lebo nás nikto neo.....
Indeed
29.07.12,05:54
dobre,že si sem vycapil tu účtenku www.gasthaus-binder.at nech aj my ostatní tam možeme zavítať.
Indeed
29.07.12,05:55
ale keby slovenskí majitelia reštaurácii servírovali toľko mäsa tak by sa nemohli voziť v TT-čkach a podobných
DanielaSL
29.07.12,05:58
Ja som sa cítila okradnutá...keď som bola v Poprade na trhu a chcela som si kúpiť po dlhých rokoch čerešne. Jedna akosť 3 € a trochu lepšia akosť 4,- ! Kde sú tie časy keď bola výška rozdielu akostí 1,2,3,4 koruny......?
220870
29.07.12,06:11
Braňo
29.07.12,07:55
Veľmi ma prekvapujú takéto ceny, v Turecku sme boli na celodennom výlete na lodi za 20 EUR a to vrátane výdatného obedu a nápoja. Na lodi nás hostili alkoholom.
misoft
29.07.12,08:46
U nás za 20€ si len tú loď obzrieš :D (ale len z jednej strany!)