JozefZ
29.07.12,15:21
Dobry den,
chystame sa rekonstruovat - prerabat podkorvie v starsom bytovom dome v Kosiciach a vytvorit samostatnu bytovu jednotku. Potrebne suhlasy vlastnikov a povolenia uz mame k dispozicii. Kedze ide o atypicku vstabu a interier (vzhladom k priestoru, dispozicii, krovu), viete mi prosim poradit z vlastnej skusenosti firmy na rekontrukcie intrieru (podlahy, izolacie, rozvody - voda plyn kurenie elektrika, stierky, izolacia strechy, sadrokarton) v KE s ktorymi ste boli spokojni? Alebo o ktorych ste dostali odporucenie od znamych? Nehladame najlacnejsie riesenie, ale podla moznosti kvalitnu pracu so schopnostou prisposobit sa netypickemu rieseniu interieru.

Dakujem za pomoc a radu.
romarico
14.08.12,08:21
Zdravím,
Ja tieto firmy vyberám len cez portál neviem či to možem spomenúť www.izakazka.sk (http://www.izakazka.sk) tam sa ti nazbiera firiem a zašlú ti cenové ponuky a recenzie "fu" budeš mať z čoho vyberať, sused tak prestaval pol domu a pekne ušetril. Mne sa podarili plastové okná a bezpečnostné dvere skús, je na tom dobré, že môžeš vyjednávať a máš aj s kým vyjednávať...
jano454
15.10.13,09:51
Neviem či ešte sleduješ túto tému - predpokladám že podkrovie už máš prerobené - aj mňa čaká rekonštrukcia staršieho rodinného domu v KE a hľadám spoľahlivú firmu - môžeš mi odporučiť niekoho ak si mal dobrú skúsenosť?
simon7
14.01.14,16:50
Ak je to pre teba ešte aktuálne a potrebuješ poradiť, tak ti môžem odporučiť tieto firmy www.hedostav.sk a www.stavberg.sk