embrio28
31.07.12,21:09
Zdravím chcel by som Vás upozorniť aby ste v Nitrianskom baumaxe nekupovali nic vo výpredaji alebo v zľave.
Dnes som bol v Baumaxe kôli kúpe sekáča na beton ktorý sa mi zlomil a potreboval som nový pamätal som si cenu za ktorú som ho tam kupoval nedávno bolo to 12€ žiadna zľava ani výpredaj.No dnes ma prekvapila výpredajová cena 13,99€.čo viac k tomu dodať,taktiež ma informovali známi ktorý tam pracujú že to je u nich úple bežné napríklad sprchový kút ktorý stál pred tým 630€ bol po zľave len za 700€.Aké máte s baumaxom skúsenosti vy?
Ingrid Ondruskova
31.07.12,19:17
veru skúsenosť mám podobnú...asi si myslia, že Slováci majú slabú pamäť...ale nemajú!!!
popravde..posledný rok ak ideme ako rodinka do Baumaxu, tak sa len poprechádzame a odchádzame preč /to už musí byť, aby sa mi tam niečo v normálnej cene zapáčilo../
Aj naposledy sme chceli kúpiť masívnu dlažbu do záhrady /akoby nášlapnice/ a nakoniec
som to kúpila cez www.bazos.sk (http://www.bazos.sk) a som spokojná...a o cene ani nehovorím....
misoft
31.07.12,22:03
Ich taktika: bežná cena 650€ - potom zdvihnú na 750€ a dajú zľavu na 680€.

BTW: takto to robia všetky obchodné reťazce - musia na zľavách zarobiť - nie? :D
arizona
31.07.12,22:22
Taketo "akcie" nerobi len Baumax. Je to uz stara,znama praktika vacsiny predajcov :rolleyes:
alaya1
01.08.12,07:31
V tomto retazci kupujem len kvietky, ked ich maju "cerstve" su krasne a cenovo pristupne. Chodia tam nakupovat aj kvetinarstva. napr. orchidea v marci stala tam 4 eura, ta ista v kvetinarstve 15 eur. Inak tam nekupujeme nic, nakolko aj my sme si vsimli ich praktiky.
Halli
01.08.12,08:01
Veľa ľudí nadávalo na Merkurymarket, ale tam karta zákazníka platí...mám zakaždým 5% dole a ešte sa dá aj zjednať s vedúcim ďalšia zľava...kúpila som tak veľa tovaru...
V Baumaxe Vám je karta na dve veci a tiež tam už nekupujem kvôli ich strapňovaniu sa s cenami , blbé ošúchané tapety vo výpredaji majú za vyššie ceny ako v policiach s novým tovarom..a naposledy som kupila dlažbu, ktorá bola prehnutá/naposledy/...to sa mi ešte v Merkury nestalo...zatiaľ......v Baumaxe možu oslavovať aj 125-te výročie...kašlem ich.
bjuty smis
01.08.12,08:10
a čo je ešte podstatnejšie, sú strašne drahí...
teraz som napr. chcel kúpiť fungicit na ošetrenie dreva -mali 1l ta cca 10....
v bežnej drogerii alebo farby laky je bochemit za cca 4,5...
to isté valčeky na malovanie a pod.....
klasická 120l plastová smetná nádoba stál tuším 90.-, ja som kúpil u nás na obecnom úrade za 15.-...a potom budú tvrdiť, že robia z minimálnou maržou....
Letko
02.08.12,10:02
S minimálnou maržou 500% :)
Braňo
02.08.12,10:48
však akcia neznamená, že je niečo lacnejšie. ale lepšie to znie a ľudia po tom pachtia, lebo je to v akcii (a už nebude akcia)
misoft
02.08.12,11:50
A najmä keď vedľa tovaru vycapia plagát
AKCIA!
-a ľudia priam šalejú!
Indeed
03.08.12,08:06
V tomto retazci kupujem len kvietky, ked ich maju "cerstve" su krasne a cenovo pristupne. Chodia tam nakupovat aj kvetinarstva. napr. orchidea v marci stala tam 4 eura, ta ista v kvetinarstve 15 eur. Inak tam nekupujeme nic, nakolko aj my sme si vsimli ich praktiky.

Ked si nahodí maržu 300 % sukromnik , tak to je v poho , a ked supermarket zvýši cenu o niekoľko % je nanažraný ? !

Zvláštne uvažovanie...
jess
03.08.12,16:45
Kde má súkromník 300% ????????????????????????????????????????????

Zaujímavé, že ľudia chodia zjednávať práve k súkromníkom a v super a hypermarketoch vyvalia za plný kôš potravín a hovadín 100 Eur bez mihnutia oka !!!!