Mato5
01.08.12,17:01
Ma niekto skusenosti s liekmi Vigantol a caltrate? Ak ma niekto skusenosti mal aj zle s nymi?

Dakujem za odpoved
buchač
01.08.12,15:23
Vigantol sa sťahuje z trhu - aktualizované..
http://www.rodinka.sk/spravy/spravy/vigantol-stiahnute-z-trhu-sukl/

Obdoba Vigantolu
Kanavit
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/kanavit-12292.html

Caltrate
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/caltrate-plus-2094.html

...všetky tieto sú vitaminózne lieky ...nemali by mať vedľajšie účinky , samozrejme nie je pravidlom...

Čo sa týka zadania otázky ..." zlé skúsenosti ???? " ....
Táto je neadekvátna , nakoľko sa NEDÁ toto alebo onô povedať a nedajbože aj riadiť sa radami iných !!!!!!

Každý je proste iný , niekomu zloženie lieku nevyhovuje , nakoľko má nejakú tú dg ..
Druhému sú práve preto predpísane dané lieky , nakoľko má práve takú dg ...
Tweety
01.08.12,15:25
Vigantol nie je stiahnutý z trhu, toto je staré info.
lujza.j
01.08.12,15:27
užívam vigantol a užívala som aj caltráte...žiadne problémy...
buchač
01.08.12,15:37
Vigantol nie je stiahnutý z trhu, toto je staré info.
mimotemy....zasa sa mám vytáčať ????

Radšej nie ...link som dal ako informatívny , na porovnanie ...šak ma čítaj poriadne ...

Vigantol versus Kanavit ...veď je to v podstate to isté , hlavná zložka je to D-čko ....

...každý , koho sa to dotýka , komu záleží na svojom ( rodina ) zdraví , kto má zdravý rozum , si daný link prečíta ( je tam jedna - dve vety )....a vytvorí si svoj obraz ...
Ak mu je málo informácií tak
...prelúska gogoľa...
...ak neverí svojmu lekárovi , nech ho zmení ...
...ak je nespokojný , nech inde pomoc hľadá...
Tweety
01.08.12,15:38
mimotemy....zasa sa mám vytáčať ????

Radšej nie ...link som dal ako informatívny , na porovnanie ...šak ma čítaj poriadne ...

Vigantol versus Kanavit ...veď je to v podstate to isté , hlavná zložka je to D-čko ....

...každý , koho sa to dotýka , komu záleží na svojom ( rodina ) zdraví , kto má zdravý rozum , si daný link prečíta ( je tam jedna - dve vety )....a vytvorí si svoj obraz ...
Ak mu je málo informácií tak
...prelúska gogoľa...
...ak neverí svojmu lekárovi , nech ho zmení ...
...ak je nespokojný , nech inde pomoc hľadá...
A kážem sa Ti vytáčať? Nekážem, napísala som len, že nie je stiahnutý, nič viac, nič menej.
buchač
01.08.12,15:40
ANI ja také niečo NETVRDÍM !!!......lenže ....
lujza.j
01.08.12,15:53
to stiahnutie v danom roku bolo len pre gumené kvaplátko, aj ked kvalita liečiva nebola zmenená......
wagner
01.08.12,18:49
Ma niekto skusenosti s liekmi Vigantol a caltrate? Ak ma niekto skusenosti mal aj zle s nymi?

Dakujem za odpoved

Ja užívam Caltrate plus už pár rokov a nemám žiadny problém. Inak mimotemy čo znamená ten Tvoj názov témy? Dnes Likey
Nemalo to byť lieky?
kaivorus
05.08.12,08:04
Wagner- "Ja užívam Caltrate plus už pár rokov a nemám žiadny problém..."
Ak niekto užíva dlhodobo nejaký liek - myslím si že to nie je liek ale podľa mňa jeto udržiavač problému. Toto ťa nelieči.
Vysaď ho, a uvidíš....

Ozdrav sa tak, aby si prištítne telieska a v nich paratyrocyt dokonale vyčistil, a následne stabilizoval ich funkčnosť tak, aby si nemusel následne neustále užívať - "udržiavače choroby"
kaivorus
05.08.12,08:05
Máš múdre rady, ale nevytáčaj sa, vytočíš sa niekedy a vytáčka sa nemusí vrátiť, čo urobíš potom?
Pikoška
05.08.12,09:02
mimotemy....zasa sa mám vytáčať ????

Radšej nie ...link som dal ako informatívny , na porovnanie ...šak ma čítaj poriadne ...

Vigantol versus Kanavit ...veď je to v podstate to isté , hlavná zložka je to D-čko ....

...každý , koho sa to dotýka , komu záleží na svojom ( rodina ) zdraví , kto má zdravý rozum , si daný link prečíta ( je tam jedna - dve vety )....a vytvorí si svoj obraz ...
Ak mu je málo informácií tak
...prelúska gogoľa...
...ak neverí svojmu lekárovi , nech ho zmení ...
...ak je nespokojný , nech inde pomoc hľadá...Súhlasím s tebou Jurajko. Užívala som obidvojo týchto akože liekov. Po prečítaní letáčikov som to vyhodila. jeden som nahradila pobytom na slnku a svetle, druhý okopávaním záhrady. A cítim sa takmer rovnako. Po tom okopávaní najsamlepšie.
buchač
05.08.12,09:40
Súhlasím s tebou Jurajko. Užívala som obidvojo týchto akože liekov. Po prečítaní letáčikov som to vyhodila. jeden som nahradila pobytom na slnku a svetle, druhý okopávaním záhrady. A cítim sa takmer rovnako. Po tom okopávaní najsamlepšie.
...znova pripomínam , ja iba za seba vravím , zo skúseností ( fujtajbl ) , poprípade len nejaký ten link na porovnanie ...každý má svoj rozum , teda mal by mať ...

...a Kanavit ??? ....ten som pomaly na fľaštičky lial do seba ......ale keď musíš , tak musíš ....lenže to je už iný level ...
Mato5
05.08.12,09:47
Ja užívam Caltrate plus už pár rokov a nemám žiadny problém. Inak mimotemy čo znamená ten Tvoj názov témy? Dnes Likey
Nemalo to byť lieky?



ja vsade vidim napisane lieky a nie likey
buchač
05.08.12,09:51
...lebo už moderátor opravil .......:-)