waldo279
03.08.12,17:05
chcel by som sa spitat ako naistalovat mafiu neviem ako nato pls dakujem za odpovede
misoft
03.08.12,19:15
Podľa toho, čo máš na USB. Ak obraz disku (*.iso súbor) - musíš mať virtuálnu mechaniku (napr. Daemon Tools), ktorá sa správa s týmto obrazom ako skutočná mechanika a z nej nainštalovať.
No na to ale (pretože originál hra si overuje legálnosť kontrolou CD) potrebuješ tzv. crack a toto sa tu nerieši.

Teda pokiaľ máš tú hru stiahnutú z netu (nie zakúpenú) - je nelegálna a potom sa viacej s problémom sem nevracaj.
waldo279
04.08.12,06:40
no skusal som to riesit cez daemon tools lite ale ked som chcel instalovat vypisalo mi tam Unable to connect to www.mountspace.com please check your internet connection co znamena v preklade Nedá sa pripojiť k www.mountspace.com skontrolujte pripojenie k internetu ale ja som v kuse pripojeny ku internetu a nejde mi to prosim este toto mi poradte co by som mal urobit
misoft
04.08.12,14:48
Pokiaľ nevieš nainštalovať obraz disku a craknutú hru - tak to A) neskúšaj; B) daj to urobiť niekomu inému.
A Daemon nikdy nežiada (pokiaľ ho máš v PC nainštalovaný) pripojenie na mountspace (jedine v prípade aktualizácií). Boh ho vie, čo to máš za Daemon stiahnutý (to Lite značí - oklieštený - len základné funkcie) - stiahni si z tadeto: http://daemon-tools.en.softonic.com/

A čo sa týka inštalácie hry - pokiaľ to nie je originál - je zbytočné tu hľadať radu a pomoc pri inštalácii.