Eva Čurillová
04.08.12,10:17
Mohli by ste mi poradiť, PC vypisuje: Windows-systémová chyba, adresa IP je v konflikte s iným systémom v sieti. Ďakujem
Stefan2005
04.08.12,08:26
lukyno24
04.08.12,10:54
Aj ja som sa bavil pripojil som druhy PC do siete nakonfiguroval aby išiel internet vypisovalo mi to iste za dva dni mi odpojili net a prišiel doporučený list o porušení zmluvných podmienok a pokuta 300 eur
Fero11
04.08.12,15:52
To je nejaky zvlastny provider. Aj si zaplatil ??
misoft
04.08.12,16:09
Mohli by ste mi poradiť, PC vypisuje: Windows-systémová chyba, adresa IP je v konflikte s iným systémom v sieti. Ďakujem
Pokiaľ ti toto vypisuje a si pripojená k poskytovateľovi internetu priamo cez kábel - obráť sa na poskytovateľa, pretože on pridelil pre dva PC rovnaké IP adresy.
Môžeš ešte urobiť ďalšie: Otvoriť v Ovládací panel > Centrum sieti > nájsť Lokálne pripojenie > potom na Diagnostikovať, prípadne nastaviť na automatické získavanie IP adresy a DNS serveru. Potom by mal PC automaticky prijať ponúkané IP adresy a DNS servery.

Pokiaľ ideš cez router, toto musíš urobiť na routri.

>lukyno24 a čuduješ sa? 2 dni si blokoval nejakú IP adresu, ktorú poskytoval provider. Keby si si nastavil na automatické získavanie IP adresy a DNS - nemohlo by sa stať, aby IP adresy kolidovali.
Inými slovami - prisal si sa na niekoho!
joy090
11.08.12,21:17
čaute neda sami pripojit na internet na druhom pc mam modem prepojeni cez wifi antenu cize mam moznost viac pc pripojit na wifi no mam pc ktory mi dnes zblbol a neda sa nanom prihlasit na internet stale vyhadzuje ze tam mam daco chybne aj mi tam svieti
joy090
11.08.12,21:18
ze zlty trojuholnik a neda sa to niako vyriesit skusil som vytvorit novu sietno stale to robi neda sa pripojit vyhazduje mi ze neda sa pripojit ze tam daco je poskodene skontroloval som vsetko dvokladne a stale nic nejde uz som vymenil aj kabel a nic
joy090
11.08.12,21:18
to robi moze byt nieco s pc? lebo internet ide len v pc mi nejde poradte co stim robit