zabenka
05.08.12,10:14
Dobrý deň.
Idem k Vám zas na radu.
Mám internet po synovi, je z firmy.
Ale prestáva fungovať, mám na streche paneláku anténu, už je zastaralá a je dosť rušená-hocikedy mi internet nejde.
Chceli mi dať niečo do okna, (moc sa tomu nerozumiem) ale ja do okna nechcem nič, lebo mám len 1 izbový byt bez balkónu a okno používam na vešanie prádla a druhé na kvety.
Tak, aby som to vyriešila po svojom, rozhodla som sa pre internet, ktorý používa celý barák.
Prikladám v prílohe a pýtam sa, aký by bol týchto 4 možností najlepší. Odfotila som to z ich ponuky na rok 2012.
Ďakujem za radu. :)
Vlado40
05.08.12,08:26
Mne by stačila ponuka zo stránky 1.4 optický internet 10Mb za 13,01€ a verím ,že aj Tebe.
zabenka
05.08.12,08:37
Ja tomu nerozumiem, tak preto sa pýtam, ktorý je najlepší z týchto 4 roch ponúk.
Mne samej stačia aj tie ponuky za 10€čok, ide o kvalitu, že ktorý je ten naj.
Vlado40
05.08.12,08:41
Vyber si z optiky ,je tam aj 3Mb za 9,98€ ,ale ako som napísal ,doplatil by som 3€ as mal rýchlosť namiesto 3Mb - 10Mb.Postačuje však na bežné používanie aj tých 3Mb.
Fero11
05.08.12,09:02
Na tejto stranke je dostupny link https://www1.dsidata.sk/sub.asp?p=87&title=cenniky-sluzieb
Nechce sa mi citat ich pripojovacie podmienky za co sa plati a za co ne.
Treba zistit ci v tom baraku kde byvas su naozaj dostupne vsetky moznosti t.j. wireles, kabel, dsl a optika.
Ak ano, tak samozrejme optika je najstabilnejsia a najrychlejsia a aj najlacnejsia ... dalsie moznosti podla stability je kabel, ADSL a na poslednom mieste je wireless
BTW pozrel som do toho ich cennika (aj na tvojich foto to je) cena za zavedenie sluzby je priblizne vsade rovnaka, okrem wifi, tam je to najdrahsie (platis za jednotku NS2/5)
Cize ak je v baraku optika, tak nemas co riesit
zabenka
05.08.12,10:33
Ďakujem, spýtam sa. A budem sa riadiť tejto Vašej rady. Optika bude na prvom mieste, ak ju v baráku máme. :)
zabenka
05.08.12,10:37
Pre
Vlado40 (http://www.porada.sk/member.php?u=110414)


Som sama, nepotrebujem niečo veľké na moje sťahovanie. Počítač používam len na čítanie, Skype a sem tam si stiahnem nejaký program-malé vídeo, ako návod na nejakú ručnú prácu. inak nejaké filmy nesťahujem. Občas nejaké pesničky. Pár dobrých hier mám v počítači, na to mi internet netreba. :)