Bronca
07.08.12,14:26
Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť/pomôcť pri riešení jednej "reklamácie". Netýka sa síce PC, ale je to elektronika, tak možno sa tu nájde múdra hlavička, ktorá mi bude vedieť poradiť...

Dňa 13.7.2012 som si vo firme Gigacomputers.sk objednala 2 kamery Toshiba Camileo S10.

17.7. mi boli doručené kuriérom o 10:46, o 12:02 (pokým sa nabila baterka na jednej kamere) som im už volala naspäť, že kamera je úpkne nefunkčná aj po nabití batérie a že ju hneď ten deň obratom posielam naspäť (mám doklad z pošty). O asi 4 dni neskôr sa pokazila aj druhá kamera, odišiel na nej softvér, tiež som ju poslala naspäť. Teraz, zázračne, reklamácia druhej kamery posielanej neskôr bola uznaná a posielajú mi na výmenu vyšší model S30. Prvú reklamáciu mi neuznali, že vraj výrobca v servise zistil, že bola buď zatopená alebo mechanický tlak poškodil displej, čiže zamietajú.

Ohradili sa tým, že pred odoslaním je všetok tovar kontrolovaný, čo mi príde dosť divné resp. neprofesionálna kontrola, keď obidva kusy boli vadné.

Treba podotknúť, že firma Gigacomputers predáva repasované a použité výrobky, čo mi je jasné, nereklamovala som prdsa nejaké škrabance ale nefunkčné výrobky!

Chcela by som teda poradiť, či mám nejakú šancu preukázať firme Gigacomputers, že som v práve a domôcť sa vráteniu paňazí, či má význam dať si urobiť vlastný znalecký posudok na kameru (aj keď je jasné, že tá vada tam je) - ja som ju ale nespôsobila. Obhájiť sa môžem len tým, kedy mi bola doručená (mám potvrdenie od GLS o čase, kedy som podpísala doručenie) a výpis z mobilu o čase, kedy som hneď volala, že kamera nefunguje a posielam ju ešte ten deň naspäť (po hodinke aj pár minútach, čo som nechala trochu baterku nabiť v nádaji, že nefunkčnosť je spôsobená len vybitou batériou).

Za každú radu vopred veľmi pekne ďakujem.

Broni
misoft
07.08.12,16:20