numizmatik
07.08.12,17:14
Mám 19 rokov a som gay.Moj život sa točí okolo domu,ntb a školy doposial som nepoznal naozajstné štastie vo svojom živote po kt túžim.Moje myšlienky stále hladajú spriaznenú dušu kt nemožem nájsť.Občas trpím depresiami z toho ako vyzerám.Začal som chudnúť aby som vyzeral lepšie a pripadal si krajší čo sa aj podarilo.Mám pocit, že vo svojom živote nemožem byť šťastný nemám právo na ozajstnú lásku či priatelstvo.Občas si pripadám že som dieťa šťasteny nájdem dobrého človeka bud na zlom mieste či problém veku vždy sa nájde prekážka kt ma potopí.
lubko6394
07.08.12,17:27
Vykašli sa na líniu. Mne chutia pečené kolená a pivo. A v rámci psychohygieny idem práve na dve. Tmavé a svetlé, koleno dnes nie je, tak to musí stačiť.
Dáša_
07.08.12,17:45
Vykašli sa na líniu. Mne chutia pečené kolená a pivo. A v rámci psychohygieny idem práve na dve. Tmavé a svetlé, koleno dnes nie je, tak to musí stačiť.

mňa teda včera dostalo toto http://www.topky.sk/cl/100314/1319564/Agent-007-na-nakupoch--V-jednej-ruke-taska--v-druhej-baculata-polovicka-

jeden z najšarmantnejších mužov sveta (no dobre, po mojom manželovi a ešte som ochotná uvažovať o Bruce Willisoni :D:D) a zjavne váha jeho manželky nie je to, čo rieši. A to, čo hovorí o šťastí v manželstve.

Najskôr musíš byť spokojný sám so sebou, mať rád sám seba a potom sa začne riešiť aj to ostatné.
mattto
07.08.12,18:08
ale no tak, netvrďte ľudom, že byť tučný je niečo úžasné :) staraj sa o seba, ale nie preto, že chceš lepšie vyzerať, aby si si našiel atraktívneho partnera, ale kvôli zdraviu, sebaúcte, lepšiemu pocitu zo seba.

inak zo svojich pocitov si nič nerob, kopec heterosexuálov si myslí, že sa na nich šťastie neusmieva a nemôžu si nájsť partnera. Netlač na pílu, nauč sa využívať aktívne voľný čas, choď s kamošmi von a skôr-neskôr sa v okolí niekto objaví, s kým si budeš rozumieť a on s tebou.
Nokerla
07.08.12,18:28
Si este dost mlady na to, aby si vesal hlavu, ze si nestastny.
Dáša_
07.08.12,19:03
ale no tak, netvrďte ľudom, že byť tučný je niečo úžasné :) staraj sa o seba, ale nie preto, že chceš lepšie vyzerať, aby si si našiel atraktívneho partnera, ale kvôli zdraviu, sebaúcte, lepšiemu pocitu zo seba.

inak zo svojich pocitov si nič nerob, kopec heterosexuálov si myslí, že sa na nich šťastie neusmieva a nemôžu si nájsť partnera. Netlač na pílu, nauč sa využívať aktívne voľný čas, choď s kamošmi von a skôr-neskôr sa v okolí niekto objaví, s kým si budeš rozumieť a on s tebou.

ja netvrdím, že je to úžasné, ale že na tom, kto koľko váži nestojí životné šťastie.
pepsikova
07.08.12,19:06
..kt...predpokladám, že je to skratka pre slovo "ktorý"...celým slovom-ktorá z vecí , o ktorých píšeš, je pre teba dôležitá?..máš 19 rokov, si gay..toto je prvá z vecí, ktorá je dôležitá..ďalej sú to ľudia, ktorí sú okolo teba...čo ťa akceptujú,čo o tebe vedia..ďalej sú to veci a problémy, ktoré sú spojené s tvojou existenciou..veci, ktoré ti úľahčia život,ktoré potrebuješ, ktoré nepotrebuješ -ale aj tak sa nimi zaoberáš...čo je pre teba dôležité?..vyzerať dobre pri pohľade do zrkadla?..možno áno, ale ktoré zrkadlo ti to povie?..ktorí ľudia budú postavení ako tvoje zrkadlo?..máš 19 rokov, to je ešte málo na to, aby si tvrdil, že nemáš právo na lásku..nechci zázraky na počkanie a nikam sa neponáhľaj..urči si priority, ktoré sú dôležité, lebo čo z peknej misy, ak je prázdna?..
lapejko
07.08.12,19:15
dnes som čítal: ak si myslíš, že sa máš zle, prečítaj si niečo aktuálne o biede v Afrike, či inde na svete...hneď ti bude lepšie;)
buchač
07.08.12,19:57
Mám 19 rokov a som gay.Moj život sa točí okolo domu,ntb a školy doposial som nepoznal naozajstné štastie vo svojom živote po kt túžim.Moje myšlienky stále hladajú spriaznenú dušu kt nemožem nájsť.Občas trpím depresiami z toho ako vyzerám.Začal som chudnúť aby som vyzeral lepšie a pripadal si krajší čo sa aj podarilo.Mám pocit, že vo svojom živote nemožem byť šťastný nemám právo na ozajstnú lásku či priatelstvo.Občas si pripadám že som dieťa šťasteny nájdem dobrého človeka bud na zlom mieste či problém veku vždy sa nájde prekážka kt ma potopí.

dnes som čítal: ak si myslíš, že sa máš zle, prečítaj si niečo aktuálne o biede v Afrike, či inde na svete...hneď ti bude lepšie;)
...zberateľ mincí nespomína žiadnu biedu .......

...no ale aj jedinec žijúci v biede môže byť šťastný .....alebo naopak , ani bohatý šťastím nemusí žiariť....

...raz darmo ......nie každý môže povedať ...." sedím si na konári a je mi fasa " .......